ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:44 27.04


Вперше у Полтаві планують провести забіг на картодромі

Картодром "Лтава" - відома спортивна локація. Тут провели чимало перегонів на картингах, мотоциклах та автомобілях. Але вперше в цьому місці будуть бігати. 9 червня тут відбудеться годинний забіг "Ltava Run Racing".

На картодромі відбудеться годинний забіг "Ltava Run Racing".

Локацію обрали випадково, обговорюючи забіги в аеропортах та на інших незвичайних майданчиках в світі та в Україні.  Згадавши про картодром "Лтава", одразу зрозуміли, що це саме те місце, де можна влаштувати крутий біговий івент. Для цього там є все необхідне: трибуни, сцена, вбиральні й найголовніше - траса, біг по якій абсолютно нікому не заважатиме. Навіть бабусям, які завжди так кудись поспішають саме по біговій дистанції

 — розповів організатор забігу, представник "Running club Poltava" Валерій Ручка.

Забіг на картодромі відбудеться вперше не тільки в Полтаві, а й в Україні загалом. Визначивши таку незвичну локацію, організатори вирішили поекспериментувати й з форматом змагань. "Годинний забіг – це той варіант, який найбільше підходить для "Ltava run racing", — додав Валерій Ручка.

Для учасників, які не займаються бігом на постійній основі — це великий плюс. Можна зупинитися, відпочити і не бути дискваліфікованим через те, що не вклався в ліміт часу. Кожен пробіжить за годину стільки, скільки зможе.

Під час забігу буде використана чіпова система фіксації результатів. Усі учасники отримають незабутні враження, а переможцям обіцяють пам’ятні медалі та подарунки. "Running club Poltava" гарантує високий рівень організації заходу та позитивну атмосферу, яку зокрема допоможе створити Dj Artem Bllizzard. А найкращі моменти івенту зафіксує фотограф Creative group "Белая стрекоза" Альона Мілевська.

Реєстрація на "Ltava run racing" коштує 150 гривень і доступна за посиланням https://runstyle.net/events/ltava-run-racing/.

 

біг, спорт, анонс, картодром

За темою:

  • Три сотні учасників взяли участь у напівмарафоні "Полтавська зима". ВІДЕО
  • У Полтаві бігатимуть заради онкохворих дітей
  • Топ-5 за тиждень :