ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 26.05

P


Все про доставку товарів із Китаю морем

Транспортне сполучення – основа сучасної торгівлі та виробництва. Українські підприємці все частіше працюють з Китаєм, як з одним із лідерів виробництва у світі. 

 

Співпраця найчастіше будується за форматом: дешево купив у Піднебесній – вигідно продав в Україні. Для транспортування вантажів підприємці обирають доставку морем.

Морська доставка з Китаю – найбільш поширений і дешевий варіант перевезти вантаж у будь-який куточок світу. Розповідаємо про особливості контейнерних перевезень морем з Китаю в Україну. 

Що таке контейнерні перевезення?
Коли ми говоримо про транспортування вантажів по морю, то маємо на увазі контейнерную доставку. Перевезення здійснюються у спеціальних укріплених залізних коробах, що вантажаться на морське судно.

Контейнери можна використовувати для перевезення великого спектру вантажів. В тому числі для продуктів харчування, хімічних речовин, промислових вантажів і т.д. Сам контейнер відмінно захищає вантаж, тому не потрібно додаткового дороговартісного пакування товару. Це значно знижує вартість доставки в порівнянні з іншими способами (авіадоставка, наприклад). Крім цього, у контейнерах можна перевезти великі та негабаритні вантажі. І це буде коштувати дешевше.  

Доставка морем підходить для середніх і великих підприємців, що зацікавленні у безпечному та дешевому транспортуванні.  

Етапи морської доставки
Умовно процес контейнерних перевезень можна поділити на такі етапи:
1. отримання товару у постачальника
2. складування вантажу
3. перевезення вантажу в порт та завантаження його у контейнери на судно
4. митне оформлення товару
5. контроль статусу та переміщення товару
6. доставка вантажу замовнику

Особливо популярна серед підприємців послуга доставка з Китаю під ключ. Вона включає повний цикл від замовлення та перевірки товару до доставки його на склад.  
 
Як вигідно переслати невеликі партії товару морем?
Дуже часто підприємцям потрібно перевезти невелику партію товару, тоді вигідно організувати доставку вантажу в складі збірного контейнера. Тобто не потрібно фрахтувати окремий корабель або навіть брати повний контейнер.

У складі збірного контейнера ваш вантаж пливе разом з вантажем інших замовників. Головна перевага – підприємниць платить виключно за місце, яке займає його вантаж.

Більш того, перевезення вантажу в складі збірного контейнера грає на руку замовнику. Не потрібно закупати великі партії товару і витрачати істотні суми. Можна замовити дрібнооптові партії одягу, взуття, посуду або техніки і доставити збірним вантажем. Також є можливість заповнити один контейнер однотипними товарами від різних замовників.     

Компанія  M3Cargo надає своїм клієнтам повний спектр послуг з доставки вантажів з Китаю в Україну.
 
Особливості морських перевезень
Доставка морем відрізняється дешевою ціною, безпечна та універсальна. Також полегшені процедури завантаження і розвантажень.

Але є один недолік – час. Чекати на вантаж морем доведеться 55-60 днів. Підприємниць, роблячи замовлення, повинен врахувати цей аспект. Наприклад, якщо потрібно замовити насіння, то краще робити це в жовтні-листопаді.

Коли краще везти морем?
· Якщо на першому плані стоїть економічна доцільність, а швидкість не в пріоритеті.
· Якщо потрібно доставити велику партію товару або негабаритний вантаж.
· Якщо потрібно перевезти незначну партію товару у складі збірного вантажу.
· При необхідності міжконтинентальних перевезень.
 

Китай, доставка, транспорт, бізнес

За темою:

  • Понад 7500 працівників Полтавського ГЗК не отримали зарплату через скандальне рішення суду
  • Підприємці можуть отримати часткову компенсацію за придбаний генератор
  • Банк виставив на аукціон елеватор і завод на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.