ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 10.11


Встановлення новорічної ялинки у Полтаві обговорять на Раді оборони

Питання встановлення новорічної ялинки та ілюмінації починає набирати актуальності. У міській раді шукають варіанти, як уникнути великого скупчення людей, при цьому не зашкодивши загальній атмосфері свята.

Під час брифінгу з журналістами пані секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова розповіла, що ця тема першочергово буде обговорена на Раді оборони області.

Далі депутати діятимуть згідно з їхніми рекомендаціями.

Щодо святкової ілюмінації, то головне питання полягає у вартості: «Я запросила надати мені інформацію, скільки коштує освітлення ялинки. Ви ж знаєте, що суть і вся краса нашої ялинки саме в ілюмінації».

За словами очільниці міста, святковий ярмарок у традиційному форматі не можливий, знову ж таки через скупчення людей. Наразі є думки над альтернативною пропозицією: будиночки можуть не розташовуватися так близько один до одного, адже вулиця Соборності має достатню протяжність, аби їх розосередити. 

«Я хочу звернутися до наших підприємців і сказати, що буду вдячна кожному, хто святково оформить фасади своїх закладів. Наш бізнес є частиною інфраструктури міста і від них також залежить атмосфера», — додала Ямщикова.

Жодних остаточних рішень з цього приводу у міській раді поки що немає.

свято, новорічна ілюмінація, ялинка

За темою:

  • У Полтаві влаштовують тролейбусну екскурсію до Дня міста
  • Під Полтавою у свято вишиванки розмалювали будинок культури
  • Полтавський Мазепа вкотре увібрався у вишиванку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.