ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 05.07


Вулична торгівля на центральному ринку Полтави залишатиметься, - Ямщикова

4 липня виконком Полтавської міськради продовжив дозвіл на рік для ярмарків сільгосппродукції на кількох вулицях, включаючи Новий базар і Вячеслава Чорновола.

 

В умовах війни вулична торгівля допомагає людям заробляти. Місто поки не може запропонувати альтернативні майданчики. Голова Подільської райради Сергій Білокінь зауважив, що вулична торгівля виглядає не як ярмарок.

Секретарка міськради Полтави Катерина Ямщикова погодилася, що лотки потребують покращення, але наголосила, що рішення впорядковує стихійну торгівлю, надаючи людям можливість заробляти. Вона доручила Інспекції з благоустрою перевірити ярмарок.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко закликав навести порядок, щоб продукти не продавали із землі. Рішення підтримали одноголосно.

Незважаючи на заяви про відсутність альтернативи, ще у 2016 році планували перенесення ринку на Київське шосе. У 2022 році це рішення офіційно ухвалили, але торгівці відмовлялися йти на нові місця через зменшення виторгу. Вулична торгівля була легалізована через ярмарки, торговці сплачують певні суми, що критикується громадськістю.

ринки, стихійна торгівля, проблема

За темою:

  • Полтавців очікує зростання цін на пальне та інші товари
  • Ціна на свинину зросла майже утричі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.