ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 09.07


Вулиці Полтави охоронятимуть мотопатрулі

У Полтаві завершують навчання поліцейських мотопатрулів. Подібні мотопатрулі нині діють у Києві, Одесі та Львові, а вже з 12 липня з являться і на дорогах Полтави.

Щодня впродовж двох тижнів вони опановували нові навички під керуванням досвідчених інструкторів. Завершальний етап і іспити проходять біля аеропорту "Полтава".

Навчає поліцейських  Володимир Радчук, який раніше перейняв відповідний досвід у колег із Канади:

 Це — об’їзд перешкод та проходження різноманітних фігур на маленьких швидкостях, тут більш маневрувати потрібно, ще одна локація у нас -це Мото трек Лтава чи картодром Лтава, де ми проходимо більш швидкі ділянки: входження в повороти, траєкторії та гальмування на більш високих швидкостях.

Для навчання поліцейських представлені 12 мотоциклів, а для патрулювання містом — чотири, які оснащені всім необхідним.

Володимир Кущій, заступник командира батальйону Управління патрульної поліції в Полтавській області

-  Буде заступати до 4 мотоциклів — два екіпажа по одному інспектору на кожен мотоцикл .Будемо працювати позмінно , подивимося доцільність у нічний час , але поки що спробуємо в денний час, щоб люди звикли, що є такий вид скажімо транспорту-наряд поліції.

Перевага мотопатрульних у тому, що вони оперативно дістаються місця, куди важко швидко доїхати автомобільному патрулю, наприклад, місця ДТП, також здатні до більших маневрів під час охорони громадської безпеки на масових заходах, і т. п., — зазначили в поліції

 

мотопатруль

За темою:

  • У Полтаві відбудуться мотоперегони
  • Мотоболісти "Колоса" перемогли "Восход"
  • Під Полтавою стартував "КолоСАЛЬНИЙ мотофест"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.