10:00 18.07 945
На Полтавщині вогнеборці понад дві години гасили пожежу у хаті.
 
  
    
ГУ ДСНС у Полтавській області
У Кременчуцькому районі Полтавської області у неділю сильно зайнялася хата. Пожежники більше ніж дві години гасили полум’я. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Полтавській області.
«16 липня о 10:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному житловому будинку на вул. Молодіжній в с. Павлівка Кременчуцького району», — йдеться в повідомленні.
Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу розпочали гасіння. Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання.
Пожежу було локалізовано о 11:20, а о 13:10 – ліквідовано. Травмованих та загиблих немає. Вогнем знищено веранду на площі 20 кв. м, частини покрівлі та перекриття.
До гасіння залучалися чотири співробітники особового складу 7-го державного пожежно-рятувального посту та 1 одиниця техніки. Причина пожежі встановлюється.
 
                  
                      У Полтавській облраді проведуть таємне голосування щодо звільнення трьох заступників голови
                      15:00   27.10 
                    
                  
 
                  
                      На Полтавщину завітав дипломат Дмитро Кулеба
                      13:15   25.10