ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 17.03


Керманичем Полтави "Європейська солідарність" бачить Карпова

Голова Полтавської облорганізації «Європейської Солідарності» Ніна Южаніна заявила, що центральні партійні керівні органи бачать у Полтавській міськраді коаліцію на чолі з Андрієм Карповим.

 

Після рішення Антикорупційного суду, який визнав винним міського голову Олександра Мамая, останній пішов у щорічну відпустку, яка триватиме з 2 по 31 березня.

Період «без Мамая» активізував політичні процеси у міській раді. Секретар Полтавської міськради від «Європейської Солідарності» та відомий блогер Андрій Карпов автоматично став виконувати обов’язки міського голови.

Паралельно більша частина фракції «Слуга народу» працює над тим, щоб висунути свого кандидата на посаду секретаря міськради — Антона Ярмолюка, про що «Потавщина» писала у 2022 році.

При цьому «Слуги» могли б запропонувати «ЄС» в обмін на цю посаду контроль над іншими посадами та сферами управління у виді окремих міських програм. Наприклад, програму ремонту ліфтів у житловому фонді.

Про такі можливі перспективи розвитку подій «Полтавщина» запитала у голови Полтавської обласної організації «Європейської Солідарності», народного депутата Ніни Южаніної.

— Я не чула про такі перемовини. Але можу чітко сказати, що і Андрій Карпов, і уся наша фракція у міській раді будуть виконувати рішення центральних керівних органів нашої партії. Наша позиція — Андрій Карпов залишається на своїй посаді. Паралельно ми напрацьовуємо об’єднавчу програму дій, яку запропонуємо усім іншим фракціям. Війна — це не найкращий час для політичних суперечок. А у Полтаві чомусь створилася така ситуація, яка не зовсім притаманна іншій Україні. У Полтаві все будується на партійних квотах. Хоча потрібно об’єднатися і працювати на благо і Полтави, і старостатів громади.

Нагадаємо, що начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін вважає, що Андрій Карпов має нести політичну відповідальність за співпрацю із Олександром Мамаєм. 

Після вручення повістки Карпову на допит в ГУНП у Полтавській області Лунін зауважив, що якщо ніхто не порушуватиме закон, то нікого на допит не викликатимуть.

Андрій Карпов, в.о.мера

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.