13:11 04.08

Хабаров виграв медаль чемпіонату України зі стрільби

У Львові завершився літній чемпіонат України з кульової стрільби, за підсумками якого снайпери Полтавщини завоювали одну бронзову медаль.

Цю нагороду наші земляки вибороли за підсумками командної першості у стрілецькій вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 метрів, 60 пострілів лежачи), за підсумками якої чоловіча збірна Полтавщини вибила 1765 очок (Олексій Хабаров - 595, Владислав Григоренко - 594, Владислав Ковтун - 576). Тут же за підсумками особистої першості Хабаров був шостим, а Григоренко сьомим.

Ще тричі полтавці були в одному кроці від п'єдесталу пошани, але фінішували на підсумкових четвертих місцях: Олексій Хабаров у стрілецькій вправі МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 метрів, 3 серії по 40 пострілів із трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи), Максим Городинець - у вправі МП-10 (стандартний пістолет, 25 метрів, по 20 пострілів у трьох серія по: 150, 20 і 10 секунд) та чоловіча збірна Полтавщини за підсумками командної першості у вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 метрів, 60 пострілів).

У жіночих першостях чемпіонату України з кульової стрільби кращого результату серед наших землячок досягла юна Надія Шаманова, яка в особистій першості у вправі МП-5 (спортивний пістолет, 25 метрів, дві серії по 30 пострілів: по нерухомій та рухомій мишеням) посіла 5-е місце. А досвідчена Світлана Бойкова двічі посідала восьмі місця зі стрільби з гвинтівки у вправах МГ-9 (лежачи) та МГ-6 (з трьох положень).