ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 23.06


Харків, Київ та Запоріжжя забрали нагороди мотоквесту під Полтавою

Під Полтавою відбувся етап чемпіонату країни з гонок на квадроциклах і баггі з GPS- орієнтування CAN-AM QUEST CUP. Це - перша і єдина в своєму роді подія, що поєднує в собі спортивний азарт і активний відпочинок.

Любителі позашляхової техніки (квадроцикли і баггі)  випробували себе і свою техніку, могли насолодитись мальовничою природою с. Буланово, зануритись у незрівнянну атмосферу справжнього квадро-свята, де зустрічаються однодумці, знайомляться між собою квадроциклісти з різних регіонів України, формуються командний дух і спортивний азарт.

Ці змагання були цікаві як для досвідчених спортсменів, які брали участь в класі SPORT, так і для новачків в класі LIGHT.

Учасників із Запорізької, Харківської, Полтавської, Київської, Одеської, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Миколаївської областей чекали складні маршрути майже на 19 км з складними точками в болотах та лісі.

Чемпіонат України з GPS- орієнтування для квадроциклів проходить вже четвертий рік під егідою Федерації мотоциклетного спорту України.

Етапи Чемпіонату проводились у всіх регіонах України від Закарпаття до Херсонської області та завжди викликали величезний інтерес як у учасників, так і у глядачів.

За цей час більше 50 спортсменів отримали почесні спортивні звання майстрів спорту та кандидатів в майстри спорту України.

Змагання в Полтавській області видалися складними і напруженими для учасників.

Бездоріжжя не прощає помилок - болота підступні своєю непередбачуваною глибиною, а лісові відрізки змагання - великою кількістю пеньків та гілок, через що, на жаль, у деяких екіпажів стався технічний сход, і вони не змогли успішно фінішувати.

Все-таки більшості екіпажів вдалося подолати всі завдання, заплановані організаторами, показати свою майстерність в GPS- орієнтуванні на місцевості, навички водіння квадротехніки, командний дух і безкомпромісну боротьбу.

На 1-му етапі Чемпіонату України з GPS- орієнтування CAN-AM QUEST CUP переможцями в класі SPORT стали Бабин Максим і Бойко Олексій з Харкова, які брали участь на квадроциклах, а також Воротинцев Дмитро і Резниченко Вадим із Запоріжжя, які їхали на баггі.

У класі LIGHT перше місце зайняла команда, яка об'єднала учасників з Харкова та Києва - це Халаїмов Денис, Тихий Олексій, Лук'янчук Дмитро.

Цьогоріч у змаганнях  взяли участь лише 47 одиниць техніки та 64 учасника.

мотоспорт, квест, Буланове, CAN-AM QUEST CUP

За темою:

  • На Полтавщині школярі спробували розкрити злочин
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.