ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 07.10


“Гадячсир” визнали банкрутом

Господарський суд Полтавської області визнав банкрутом ТОВ “Гадячсир” і відкрив ліквідаційну процедуру підприємства. Про це повідомляється на сайті Верховного Суду.

У держреєстрі засновниками компанії вказані ТОВ “Альміра”, а кінцевим бенефіціаром – Олег Балюк.

Альміра ще кілька років тому позиціювала себе як вертикально інтегрований молочний холдинг, до складу якого входили молокопереробні заводи й торгові компанії.

Основні підприємства холдингу були розташовані в Полтавській області та спеціалізувалися на виробництві сиру, сирних продуктів, масла, спредів і молочних консервів. Також вони виробляли сухе незбиране молоко, сухе знежирене молоко, сироватку.

Найбільшим із підприємств Альміри було ТОВ “Гадячсир”.

У 2012-2013 роках група Гадячсиру входила до рейтингу 200 найбільших корпорацій України за версією Forbes, тоді вона отримувала десятки мільйонів гривень прибутку, а її виторг перевищував 1 млрд грн.

У 2020 році, в останній рік перед банкрутством, дохід ТОВ “Гадячсир” становив усього 4 млн грн, збиток – 451 млн грн, а активи – всього 111 млн грн. Його борги перевищували 2,6 млрд грн.

Багатомільярдні борги є й в інших компаній Балюка. Наприклад, 14 вересня 2023 року Укрексімбанк відсудив у ТОВ “Агропродекспорт” і ТОВ “Техмолпром” майже 2,6 млрд грн. Через тиждень після цього Техмолпром увійшов у процедуру банкрутства.

банкрутство, Гадячсир

За темою:

  • Полтавські діти-сироти отримали новорічні подарунки
  • Поліція Полтавщини приймає повідомлення на додаткові канали зв’язку
  • На Полтавщині через негоду буксирували п’ять машин
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.