ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 25.03


Хіміотерапевтичне відділення онкодиспансеру Полтави хочуть реконструювати

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА шукає підрядника для реконструкції хіміотерапевтичного відділення обласного онкодиспансеру. Закупівлю оголосили на порталі ProZorro.

 Її очікувана вартість — 13,07 млн грн. 
У цьому відділенні лікуються усі пацієнти, які проходять хіміотерапію. Його збудували 40 років тому, але за цей час не ремонтували. Тепер відділення розділять на бокси. Адже, коли хворий отримує високу дозу хіміотерапії — має бути ізольований. Це потрібно, щоб його знову не інфікували. 

Таке відділення надсучасне та вкрай важливе для населення. Бо коли ми проводимо процедури в загальних палатах можемо зашкодити пацієнту. А правило лікаря — допомогти та вилікувати

— розповів начальник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак

Сьогодні пацієнти та держава вкладають значні кошти на лікування: це і антибіотики, і необхідні препарати, яких недостатньо для повноцінного видужування. Необхідно також мати сучасне технічне оснащення, щоб проводити лікування хворих. Більшості пацієнтів, які потребували хіміотерапії, до цього доводилося лікуватися за межами країни. 

У відділенні розмістять дві палати на 4 місця, одну на 5 та чотири одномісних палати. А також окремий блок інтенсивної терапії. Там планують замінити мережі тепло-, водо- та елетропостачання. Встановлять віконні блоки та двері.

Підрядник також повинен буде провести опорядження стін та стелі, підлоги. Ще одне завдання — зробити монтаж системи вентиляції та кондиціювання.

За словами директора Департаменту будівництва Тимофія Голбана, у відділені обладнають систему автоматичної пожежної сигналізації та сповіщення. 

Також проект передбачає цілодобову систему моніторингу стану пацієнтів, що дозволить постійно контролювати стан хворого. Вона включає системи відеоспостереження та виклику лікаря. Крім того, передбачено застосування імпортного медичного обладнання, що відповідає сучасним технологіям

— говорить Тимофій Голбан. 

Зараз Департамент шукає підрядника, який відповідатиме усім вимогам, передбаченим тендерною документацією. Кінцевий строк подання пропозицій — 7 квітня. А очікувана вартість закупівлі — 13,07 млн грн, констатує прес-служба Полтавської ОДА.

здоров'я, хіміотерапевтичне відділення, реконструкція, онкодиспансер

За темою:

  • На Полтавщині від коронавірусу вже померло 856 людей
  • У Полтавському районі зафіксували спалах гепатиту
  • За добу на Полтавщині двоє людей померли від ускладнень після COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.