10:45 22.04

Хижняк став найкращим боксером і переможцем турніру у Грузії

Полтавський боксер Олександр Хижняк і його колега з Кременчука Віктор Вихрист перемогли на престижному міжнародному турнірі, який фінішував у столиці Грузії.

У Тбілісі завершився міжнародний турнір із боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе. Збірна України посіла тут друге загальнокомандне місце, здобувши шість нагород - чотири "золота", одне "срібло" та "бронзу".

Переможцями у своїх вагових категоріях стали наші земляки — кременчужанин Віктор Вихрист (91+ кг) та полтавець Олександр Хижняк (75 кг).

Крім того, організатори визнали Олександра Хижняка ще й найкращим боксером змагань.

А тим часом у сербському Белграді відбувся міжнародний турнір із боксу, де у складі жіночої збірної України на турнірі змагалася Ганна Охота з Горішніх Плавнів. Наша землячка взяла "бронзу" у ваговій категорії до 48 кг, програвши у півфіналі.

Загалом команда України на турнірі у Сербії виграла 13 медалей і посіла перше командне місце.