12:00 25.11

ХК "Кременчук" декласував харківське "Динамо". ВІДЕО

У суботу, 24 листопада, у Харкові відбувся календарний поєдинок УХЛ в якому хокеїсти "Кременчука" перемогли харківських динамівців, закинувши у ворота суперника дев'ять шайб. Наші земляки продовжують упевнено лідирувати у чемпіонаті країни.

Динамо — ХК Кременчук — 3:9 (0:1, 2:2, 1:6)

Шайби: 0:1 Гриценко (Савченко, Ворона), 4:13. 1:1 Колядинський (Халін), 23:35. 2:1 Кобіков (Максименко, Матвієнко - більш.), 24:32. 2:2 Ципнятов ( Фурса, Кисельов - більш.), 30:37. 2:3 Кривошапкин, 31:03. 2:4 Савченко (Ворона, Севрюгин), 42:34. 2:5 Ефімочкін (Муртіщев), 53:52. 3:5 Сиротенко (Халін), 45:36. 3:6 Савченко (Хрішпенц, Гриценко), 48:37. 3:7 Гриценко (Бєльський), 54:55. 3:8 Тютченко (Красильников, Грицьких - менш.), 58:08. 3:9 Ворона (менш.).

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко - Грицьких, Бєльський - Севрюгин, Бойових - Хрішпенц, Савицький - Горлушко; Красильников - Кривошапкин - Тютченко, Савченко - Гриценко - Ворона, Кисельов - Муртіщев - Фурса, Ципнятов - Поліщук - Ефімочкін.

Два періоди гості дозволили динамівцям змагатися на рівних, але у заключній 20-хвилинці лідер чемпіонату просто декласував свого суперника. Дві останні шайби у матчі кременчужани закинули, перебуваючи у меншості.