ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:33 15.01


Хлопчик із Донецька: Хочу автомат, що світиться, щоб убивати ворогів, які лякають дітей. ФОТО

Головний поліціянт області Олег Бех зустрівся із родинами переселенців із зони АТО.

Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов Артур із названою бабусею втекли із Донецька/Олег Журавльов

Начальник Головного управління Національної поліції Олег Бех зустрівся із родинами переселенців, подарував їм солодощі і організував концерт, який провів народний артист Герман Юрченко. 27 дітей отримали солодкі подарунки.

У першому ряду актової зали серед інших сидів хлопчик років семи. Артур Моісеєнко - з Донецька. З мамою, старшою сестрою Кариною і вітчимом Андрієм вони переїхали до Полтави, рятуючись від обстрілів. Саме тут маленький переселенець пішов у перший клас школи №12.

Хлопчик ділиться:

Дуже люблю українську мову і математику, у мене добре виходить!

З Артурчиком на урочистості прийшла його названа бабуся Тамара Іванівна. Вона розповіла: її онук Андрій взяв жінку з двома дітьми, батько яких покинув родину. Позиція молодого чоловіка була непохитною: від війни сім’я має переїхати тільки на територію України, хоча у них була можливість влаштуватися у Росії.

Маленький Артур говорить, що дуже любить свою старшу на два роки сестру, хоча іноді вони сваряться. На його думку, вона слабка, тому що плакала, чуючи розриви снарядів. Натомість хлопчик – ні:

Коли нас перший раз бомбили, це було на вулиці. Я упав на дорогу і так кричав, що нічого не чув. Але не плакав.

Сьогодні Артурчик має мрію - іграшковий автомат, що світиться. Із ним він буде убивати ворогів, "тому що не можна лякати дітей". Хто є цими ворогами - хлопчик не уточнює. А от його названа бабуся з сумом констатує: по мирним мешканцям Донецька влучали як сепаратисти, так і українські військові:

У мене будинок на вулиці Спартака поблизу Донецького аеропорту. Снаряд досі в городі лежить… Сестра каже, мародерів ніби не було, як і в квартирі, яка належить дітям. Ви знаєте, я вірю, що ми скоро повернемося до Донецька!

До трагічних подій 77-річна донеччанка працювала двірником, бо пенсії на прожиття не вистачало. У Полтаві родині з дітьми доводиться винаймати квартиру на Подолі, яка нещодавно подорожчала майже до 4 тисяч гривень. Це - великі гроші для переселенців, бідкається жінка. Аби прокормити родину, її онук поїхав на заробітки до Києва. Їй, як віруючій людині, допомагають у церковних громадах - час від часу дають продуктові талони, за якими можна безкоштовно скупитися в одній із торгівельних мереж. Тим часом Артурчик потребує нового зимового взуття: старе зіпсувалося настільки, що непосида постійно бігає на вулиці із мокрими ногами. Бабуся переживає - дитина може застудитися.

Анна СОЛТОВСЬКА

переселенці, війна, АТО, поліція, Бех

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.