ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 09.11


Хлопець із Кобеляк сконструював електровелосипед

Стипендіат фонду "Повір у себе" з Кобеляк Михайло Ісип сконструював екологічний транспорт — електровелосипед. Нині хлопець вдосконалює проєкт дешевого та екологічного транспорту.

Прототип електровелосипеду розробив під час участі у спільному проєкті благодійного фонду та агропромхолдингу "Астарта-Київ" — "Підйомі".

Фонд "Повір у себе" оплачує Михайлові проживання у гуртожитку та стипендію за успішне навчання. 

Про фонд мені розповів батько. Він зв’язався з менторами та допоміг успішно подати заявку. Так я познайомився з талановитими цілеспрямованими людьми. Відчув, що рухаюся у правильному напрямку, — розповідає Михайло.

 

Фонд та агропромхолдинг «Астарта-Київ» влаштовують різноманітні заходи для молоді — фестивалі, конференції, зустрічі з відомими людьми. Юний винахідник відвідав форум, присвячений дню народження «Повір у себе». Але найбільше вражень отримав у таборі «Підйом», що відбувся у березні у селі Світлогірське Кобеляцького району.

Програма надзвичайно насичена. На лекціях дізнавалися про етапи створення соціальних проектів. За три дні, окрім занять, встигли сформувати й презентувати власні ідеї. Найкращі розробки отримали фінансування від «Астарти-Київ», — говорить майбутній інженер.

 

Над реалізацією проєкту електровелосипеда Михайло працював два місяці. Найскладніша частина — підбір комплектуючих. Важливо було зберегти баланс між ціною та якістю. У роботі допоміг аналіз подібних велосипедів в інтернеті.

Розробка цікавила мене і з наукової, і з соціальної точок зору. У школярів та студентів немає альтернативного виду транспорту. Електровелосипед корисний для здоров’я, екологічний та бюджетний, — розповів Михайло.

Аналогічні моделі можна знайти у продажу, але проєкт Михайла суттєво дешевший.

За два місяці зібрав робочий прототип, але ідея значно масштабніша. Зараз освіта дозволяє вдосконалити модель. У планах — почати масовий випуск і забезпечити транспортом навчальні заклади країни, — зазначив винахідник.

 

Напрямок навчання Михайло обрав не випадково. З дитинства мріяв стати науковцем. Пізніше зрозумів — цікавіша професія інженера.

Дуже вдячний фонду. Повірили у мене й допомогли реалізувати одразу дві мети: отримувати бажану освіту та зробити перший крок у науковій діяльності, — зізнається хлопець.

 

Благодійний фонд «Повір в себе» створений  у 2009 році Віктором та Іриною Іванчиками. Неприбуткова організація підтримує талановитих дітей із сільської місцевості. 

електровелосипед, проект, Кобеляки

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.