ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 18.01


"Не пустили": у Полтаві не змогли перевірити магазин заморожених продуктів

Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини не змогли потрапити у магазин торговельної мережі “Галя Балувана”, тож склали протокол.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.
“17 січня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області не були допущені на перевірку у магазин заморожених продуктів “Галя Балувана” за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 2-Б. Не допустили на перевірку!”, – зазначили у Держпродспоживслужбі.

Цей магазин реалізує продукцію домашніх напівфабрикатів ТМ “Галя Балувана”, що знаходяться у Полтаві за адресою вул. Європейська, 65 та вул. Станіславського, 14/2.

Нагадаємо, два місяці тому під час позапланової перевірки за зверненням громадян потужності СК “Кропкрафт-груп”, де здійснюється виробництво та введення в обіг домашніх напівфабрикатів ТМ “Галя Балувана”, що знаходяться у Полтаві за адресою вул. Європейська, 65 та вул. Станіславського, 14/2 фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області встановили порушення вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при виробництві та обігу харчових продуктів.

Зокрема, оператор ринку СК “Кропкрафт-груп” не надав жодного документа на м’ясо, рибу та інші харчові продукти, які використовується як інгредієнти для виготовлення пельменів, хінкалі, котлет, фаршированих перців та голубців, а також інформації про підприємства з яких вона отримана. Також суб’єкт господарювання СК “Кропкрафт-групп” не дотримувався правил щодо гігієнічних вимог до потужностей харчової промисловості: у приміщенні цеху з виготовлення напівфабрикатів на вулиці Станіславського 14/2 , на стінах були залишки монтажної піни, у стелі отвори, кухонний інвентар зберігалися хаотично, у холодильному обладнані де зберігалося м’ясо, фарш, молочні продукти, соуси – були відсутні засоби вимірювальної техніки та недотримується товарне сусідство. У цеху було повно мух та молі. За результатами лабораторних досліджень виявили бактерії групи кишкової палички.

“Тоді фахівці Держпродспоживслужби дали можливість суб’єкту господарювання усунути недоліки у десятиденний термін. Прибрати недоліки, які створюють небезпеку життю і здоров’ю людей, мали б і у магазині “Галя Балувана”, що за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 2-Б. Однак, перевірити, чи працює магазин з дотриманням законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при виробництві та обігу харчових продуктів, сьогодні 17.01.2022 року, фахівцям Управління не вдалося. Довелося викликати поліцію. Але і з представниками правоохоронних органів перевірити магазин фахівці Держпродспоживслужби не змогли. Крім того, під час фото зйомок, погрожували судом”, – йдеться у повідомленні.

 

За результатами рейду складено протокол. Матеріали направлені до правоохоронних органів. За недопущення фахівців Служби до перевірки передбачено штраф 34 тисячі гривень.

перевірка, магазин заморожених продуктів

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.