16:27 15.03

Хокейний "Кальвадос" виграв "бронзу" відкритого чемпіонату Харкова

Полтавські хокеїсти посіли третю сходинку у відкритому чемпіонаті Харкова серед любительських команд.

У передостанньому матчі регулярного чемпіонату команда Юрія Товми у напруженому поєдинку перемогла "Атлант" - 2:1. Причому полтавці лише у третьому періоді завдяки шайбам Махмудова та Кушка змогли вирвати перемогу.

У заключному матчі турніру "Кальвадос" переміг "Харківських тигрів" - 7:2. Питання про переможця було знято ще у першому періоді, коли закинутими шайбами відзначилися Дмитро Тимощук (2), Сергій Носенко та Віталій Поночовний. У другому та третьому періодах свій вклад у перемогу зробили Дмитро Кушко, все той же Тимощук та Валерій Самарський. У підсумку єдина полтавська команда у цьому турнірі здобула свою чотирнадцяту перемогу у вісімнадцяти поєдинках і фінішувала на третьому місці у турнірній таблиці.

У рейтингу найкращих бомбардирів перші два місця посіли хокеїсти "Кальвадоса". Дмитро Тимощук зумів набрати за системою "гол+пас" 67 очок (32 закинуті шайби та 35 гольових передач). На другій сходинці його одноклубник Ельдар Махмудов. У його активі 20 шайб та 25 передач. До десятки найкращих потрапив ще один хокеїст "Кальвадоса" – Валерій Самарський (11+13).