09:50 04.03

Хокейний "Кременчук" наблизився до півфіналу УХЛ. ВІДЕО

Хокейний клуб "Кременчук", який фінішував третім у регулярній першості країни, розпочав чвертьфінальну серію плей-офф впевненою домашньою перемогою над броварськими "Вовками".

Третього березня у Кременчуці на арені "Айсберг" відбувся перший чвертьфінальний матч Української хокейної ліги між господарями льоду та "Вовками" з Броварів.

ХК Кременчук — Вовки — 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

Шайби: 1:0 — Бойков (Козачук, Чернишенко) — 23:42. 2:0 — Кривошапкін (Савицький, Горлушко) — 27:49. 2:1 — Микульчик (Овчинников, Шахов) — 43:42. 3:1 — Бойков (Чернишенко, Толстушко — більш.) — 55:57. 4:1 — Алексанян-Петрович (Шах) 56:47. 5:1 — Чернишенко (Козачук, Толстушко — більш.) — 57:17.
Кременчук: Власенко (Петленко); Толстушко — Козачук, Наливайко — Роганов, Горлушко — Савицький; Бойков — Карпенко — Чернишенко, Рубан — Шах — Алексанян-Петрович, Поліщук — Гриценко — Кривошапкін, Єфимочкін — Сеник — Шиманський.
Головний тренер — Олександр Савицький.

Матч-відповідь — 5 березня у Білій Церкві. Початок — 18:00.

В іншій чвертьфінальній парі харківське "Динамо" зіграє з "Галицькими Левами". Дві кращі команди за підсумками регулярного чемпіонату країни — "Донбас" та "Білий Барс" — стартують у плей-офф із півфіналів.