10:35 06.04

Хокейний "Кременчук" повернув собі шанс на чемпіонство. ВІДЕО

Перед п'ятим матчем фінальної серії підопічним Дмитра Підгурського не було куди відступати – лише перемога у домашній зустрічі залишала шанси кременчужанам на продовження боротьби за золоті медалі.

Кременчук – Донбас — 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Шайби: 1:0 - Кузьмік (Дегтярьов, Башко), 18:44. 2:0 - Андрейків (Петранговський, Гніденко-більш.), 30:27. 2:1 - Сирей (Кочетков, Шафаренко-більш.), 32:12. 3:1 - Кіча (Гніденко, Петранговський-більш.). 41:33, 4:1 - Карпенко (Чернишенко), 49:47.
Кременчук: Захарченко. Башко – Дегтярьов, Андрейків – Ігнатенко, Ісаєнко – Мельніков, Варивода – Савицький. Коренчук – Кузьмік – Слиш, Кіча – Гніденко – Петранговський, Кірющенков – Гриценко – Коваленя, Чернишенко – Карпенко – Гаврик.
Донбас: Царєгородцев (Дьяченко, 49:47 - 60:00). Кугут – Сирей, Яковлєвс – Алексюк, Побєдоносцев – Петрухно, Каменьков – Григорьєв. Кочетков – Захаров – Єгоров, Рамазанов - Шафаренко – Нікіфоров, Бабинець - Буценко – Лялька, Німенко - Бондарєв - Автаєв.
Рахунок у серії - 2:3.

Настрій команди господарів на перемогу вчора ввечері було видно з перших хвилин гри. Вони намагалися швидко закинути першу шайбу, але переповненим трибунам льодової арени "Айсберг" довелося чекати взяття воріт майже весь період. Але наприкінці першої двадцятихвилинки червоне світло за воротами Царєгородцева запалив екс-гравець "Донбасу" Сергій Кузьмік.

У другому періоді перевага наших земляків була ще відчутнішою. Підтвердженням тому стала закинута шайба у більшості у виконанні Віталія Андрейківа – 2:0. "Донбас" швидко скоротив відставання. За півтори хвилини своє вміння розігрувати зайвого гравця показали й гості – білорус Олександр Сирей укотре довів, що вміє не лише сильно, але й влучно кидати від синьої лінії. Незважаючи на тотальну перевагу кременчужан, підопічні Сергія Вітера могли зрівняти рахунок, але чудовий сейв у виконанні Захарченка не дозволив шайбі перетнути лінію воріт після кидка Віктора Захарова.

Якщо у другому періоді "Кременчуку" не вдалося збільшити перевагу у рахунку, то у заключному періоді господарі льоду зламали опір оборони суперника. Спочатку Георгій Кіча виїхав із-за воріт Царєгородцева та відправив шайбу під поперечину – 3:1. А згодом Севастян Карпенко зіграв вдало на добиванні - 4:1.

Впевнена перемога дозволила нашій команді продовжити фінальну серію ще, як мінімум, на один матч. Він відбудеться у п’ятницю, 7 квітня, на льоду "Донбасу". Кременчужани сьогодні зранку вже вирушили на цю гру.