21:45 22.12

Хокейний "Кременчук" удома програв "Донбасу"

У черговому матчі регулярного чемпіонату УХЛ 22 грудня у Кременчуці господарі льоду поступилися "Донбасу".

ХК Кременчук — Донбас — 3:5

(1:3, 0:1, 2:1)

Шайби: 0:1 - Костиков (Александров) - 4:44. 0:2 - Коренчук (Разумов, Карпенко) - 9:56. 0:3 - Костиков (Сильницький) - 10:51. 1:3 - Севрюгин (Гриценко, Ворона - біл.) - 14:44. 1:4 - Лялька (Пуголовкін) - 29:52. 2:4 - Ципнятов (Красильников) - 40:32. 2:5 - Пуголовкін (Лялька) - 57:44. 3:5 - Кисельов (Зайцев, Фурса - біл.) - 59:29.

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин - із 10:51) - Толстушко, Грицьких - Тютченко, Красильников, Ципнятов; Севрюгин, Шпак - Савченко, Гриценко (К), Ворона; Хрішпенц, Бойових - Зайцев, Фурса, Кисельов; Савицький, Горлушко - Тютченко, Красильников, Ципнятов.

Донбас: Дьяченко (Костенко) - Сильницький, Романенко - Лялька, Мазур, Пуголовкін; Ігнатенко, Гончаров - Кирющенков, Кузьмик, Костиков; Жовнір, Александров - Денискин, Разумов, Коренчук; Григор'єв - Новиков, Карпенко, Мостовий.

Донбасівці вперше в сезоні перемогли у Кременчуці і скоротили відставання від лідера регулярного чемпіонату. Закинувши три шайби за стартові 11 хвилин першого періоду, гості створили передумови для підсумкової перемоги у грі.