20:00 18.11

Хокейний "Кременчук" впевнено переміг "Краматорськ"

Дубль Коробова приніс перемогу хокейному "Кременчуку" у впертій боротьбі проти "Краматорська". Наразі наші земляки другі у чемпіонаті УХЛ.

Сьогодні, 18 листопада, в Кременчуці відбувся перший поєдинок 9-го туру УХЛ Паріматч. Місцевий клуб на своєму майданчику приймав "Краматорськ". У першому поєдинку між цими командами була зафіксована мінімальна перемога чемпіонів України і закинуто на двох 9 шайб (5:4).

Вже на першій хвилині обидві команди зробили по кидку в створ, змусивши воротарів зробити по сейву.
До середини періоду більш гостріше попереду були гості. У них частіше виходило входити в зону суперника і кидати по воротах, змушуючи Новицького раз по раз демонструвати свою майстерність.

На 14-й хвилині, вперед вийшли господарів - потужним і точним кидком з середньої дистанції відзначився Яковлев.

Після голу команди заграли жвавіше. У "Краматорська" Воронін не зміг переграти Новицького. А містяни, граючи в меншості, за 20 секунд до кінця періоду не змогли реалізувати буліт. Воротар гостей Шевчук виявився сильнішим за Денискіна.

Вже на 20-й секунді другої двадцятихвилинки гості зрівняли рахунок, реалізувавши свою чисельну перевагу. Шайбу на свій рахунок після добивання записав Кривошапкін.

Ближче до середини матчу обидві команди включили швидкості і продемонстрували гру на зустрічних курсах. На 31-хвилині Коробов вивів "Кременчук" уперед потужним кидком із-під захисника в дальній від воротаря кут. А ще за чотири хвилини господарі реалізували більшість і Серанов зробив рахунок більш комфортним - 3:1.

За три хвилини до кінця періоду команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку воротар гостей Шевчук впорався з потужним кидком господарів. А потім Гринь, не використав вихід один в один із Новицьким. Кінець другої двадцятихвилинки ознаменувався потужної бійкою. Спочатку Тарана і Дубініна, а потім і інших хокеїстів обох команд.

Перші десять хвилин заключного періоду пройшли в рівній боротьбі і практично без гольових моментів. Запам'яталася лише бійка між захисником "Кременчука" Григоряном і нарадником "Краматорська" Карпенком.

Все цікаве сталося в другій половині періоду. Все почалося з подвійного сейва Шевчука. Потім був сейв від Новицького після кидка Карпенка. Знову команди почали грати на зустрічних курсах. І знову більш вдалими виявилися кременчуцькі гравці. І якщо Шевчук зміг відбити потужні кидки від Хрішпенца та Грицьких, проте за три хвилини до кінця матчу і кіпер гостей був безсилим після зразкової контратаки у виконанні Денискіна і Коробова. Перший віддав, а другий забив.

Зустріч завершилася з рахунком 4:1 на користь "Кременчука", земляки після 9 ігор набрали 16 очок (2 місце). "Краматорськ" після 6 ігор набрав 7 балів (4 місце).

Кременчук — Краматорськ - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Голи: 1:0 - Яковлев (Денискін), 13:45. 1:1 - Кривошапкін (Полухін, Столяренко), 20:20. 2:1 - Коробов (Денискін), 30:22. 3:1 - Серанов (Кисельов), 34:00. 4:1 - Коробов (Денискін), 56:24.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк - Григорян, Хрішпенц - Бойових, Грицьких - Толстушко, Яковлев - Варава; Кисельов - Серанов - Созонов, Савицький - Волков - Ворона, Пукс - Гриценко - Орлов, Коробов - Дубінін - Денискін.

Краматорськ: Шевчук (Коровай); Полухін - Таран, Зуєв - Гринкевич, Пахмурін - Воронін, Панков; Гринь - Столяренко - Жвачкін, Кривошапкін - Карпенко - Халін, Ципнятов - Сурсов- Подзіньш, Геворкян.