17:52 10.03

Хокейний "Кременчук" зробив перший крок до фіналу УХЛ. ВІДЕО

Вчора, 9 березня, у Білій Церкві відбувся перший матч півфіналу Української хокейної ліги між місцевим "Білим Барсом" та ХК "Кременчук". Суперники грають серію до трьох перемог одного з клубів.

Білий Барс — Кременчук — 1:2 ОТ (0:0; 0:1; 1:0; 0:1)

Шайби: 0:1 — Рубан (Сеник), 24:56. 1:1 — Даниленко (Куцевич), 54:01. 1:2 — Алексанян-Петрович (Козачук), 65:20.
Білий Барс: Люльчук (Качула); Табашник — Грицюк, Логач — Ядловський, Васильев — Герцик, Воронін — Д. Гриценко; Панов — Ромащенко — Тимченко, Куцевич — Даниленко — Лесников, Козиенко — Дурдиєв — Морозов, Гуменюк — Найдьонов — Печерських.
Головний тренер — Костянтин Буценко.
Кременчук: Власенко (Петленко); Толстушко — Козачук, Грицьких — Роганов, Савицький — Горлушко, Наливайко; Бойков — Карпенко — Чернишенко, Алексанян-Петрович — Костюк — Рубан, Поліщук — Т. Гриценко — Чорний, Сеник, Єфимочкін.
Головний тренер — Олександр Савицький.

Рахунок у серії — 0:1.

Командам не вистачило 60 хвилин основного часу для того, щоб виявити переможця. А в овертаймі пощастило гостям із Кременчука, яких на арені в Білій Церкві підтримували півсотні фанів.

Другий матч серії відбудеться у Кременчуці завтра, 11 березня.

В іншому півфіналі ХК "Донбас" грає з харківськими динамівцями. Рахунок у серії — 2:0 (6:2 та 2:0).