00:01 23.12

Хокейний “Кременчук” у гостях "знищив" столичних “генералів”

22 грудня у Києві хокеїсти "Кременчука" розгромили "Дженералз" із непристойним рахунком - 12:0, причому сім шайб наші земляки, які ведуть боротьбу за чемпіонство, закинули у другому періоді матчу.

Дженералз – Кременчук - 0:12 (0:3, 0:7, 0:2)

Шайби: 0:1 - Гаврик (Гніденко, Кірющенков), 01:04. 0:2 - Кірющенков, 11:58. 0:3 - Башко (Коренчук, Слиш), 14:29-біл. 0:4 - Янішевський (Петранговський), 22:38. 0:5 - Чернишенко (Петранговський), 26:15. 0:6 - Слиш, 27:16. 0:7 - Гриценко (Слиш), 27:58. 0:8 - Коренчук (Башко), 32:07-біл. 0:9 - Слиш (Гриценко, Коренчук), 36:24. 0:10 - Гаврик (Гніденко), 37:57-біл. 0:11 - Ігнатенко (Ісаєнко, Гніденко), 54:57. 0:12 - Гаврик (Ісаєнко, Гніденко), 58:46-біл.
Дженералз: Дорош (Позинич, 27:16). Татаренко - Скрипець, Єловіков – Костюк -Овчинніков, Боєвих - Порупа, М. Дворнік - А. Дворнік - І. Дворнік, Шапіро - Коржилецький, Черемнов – Крикун - Орлов.
Кременчук: Петров. Башко - Дегтярьов, Коренчук – Гриценко - Слиш, Ісаєнко - Ігнатенко, Гаврик – Гніденко - Кірющенков, Варивода - Романенко, Луговий - Чернишенко - Петранговський, Мельніков - Савицький, Бойков – Янішевський - Чорний.

Схоже, що у цьому сезоні Українська хокейна ліга перетвориться на очне протистояння ХК “Кременчук” та “Донбасу”. Лише у поєдинках між цими командами спостерігається боротьба до останньої хвилини. Інші матчі – це справжнє побиття опонентів із заздалегідь відомим результатом. Звітний поєдинок вкотре довів, що наразі “Дженералз” не готовий на рівних конкурувати з кременчужанами у боротьбі за найвищі місця.
Лише хвилину столичні хокеїсти втримали свої ворота без пропущеної шайби. На 64-й секунді зустрічі рахунок відкрив Владислав Гаврик. Наступні десять хвилин підопічні Олександра Сеуканда чітко і без помилок тримали оборону - аж поки сольний прохід Віталія Кірющенкова не призвів до другого взяття воріт господарів – 0:2. Ще одну шайбу наприкінці періоду у більшості кидком від синьої лінії провів білорус Андрій Башко.
Як виявилося, перший період був лише розминкою. Далі гості взялися за діло по-справжньому. Найбільший вклад у розгром внесла перша ланка нападу, яка закинула чотири шайби із семи за другу двадцятихвилинку. Дублем відзначився капітан команди Максим Слиш. Також слід відзначити, що свою другу шайбу у зустрічі закинув Владислав Гаврик. Він же наприкінці поєдинку оформив хет-трик, остаточно встановивши загальний рахунок – 12:0.
Перед новорічними святами “Кременчуку” залишилося провести ще один поєдинок. 25 грудня підопічні Дмитра Підгурського зіграють у Білій Церкві проти “Білого барсу”.