ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:38 26.02

P


Хто з українських зірок брав кредит?

Навіть під блискучими вогнями сцени та на обкладинках журналів, життя українських знаменитостей не завжди є безхмарним і вільним від звичайних турбот. Оформити кредит онлайн 24/7 – поширена практика серед українців для отримання фінансової допомоги. Зірки в цьому не виняток. Попри гонорари у сфері шоубізнесу, у зірок також може виникнути потреба у фінансовій підтримці. 

Таким чином, борги українців стають не лише темою для обговорення серед населення, а й реальністю для деяких українських зірок.

Розглянемо сьогодні, хто з українських знаменитостей відверто признається, що оформлював кредит та на що саме брав кошти:

Фото з instagram.com/pavlo_zibrov

Відомий співак Павло Зібров не приховує, що в минулому вдавався до кредитів для придбання автомобіля та квартири. Але зараз артист покладається лише на власні сили.

Фото з instagram.com/liliia.rebrik

Лілія Ребрик, ведуча "Ранок з Україною" на телеканалі «Україна», також має досвід користування кредитними послугами. Лілія двічі у своєму житті оформлювала позику на житло.

Фото з instagram.com/oleksiisukhanov.official

Також оформлював кредит на квартиру ведучий програми "Говорить Україна" Олексій Суханов. Та коли журналіст став власником житла у Латвії, йому прийшлось сильно затягнути пояс, щоб якнайшвидше віддати борг.

Фото з instagram.com/tarabarova

Світлана Тарабарова, відома українська співачка, через повномасштабну війну натрапила на фінансові труднощі. Коли виплата кредиту за будинок стала непосильним тягарем, зіркова сім’я прийняли не просте рішення — продати житло.

Фото з instagram.com/salivanchuk.anna

Анна Саліванчук працювала два роки безупинно, щоб виплатити позику на житло. Завдяки неймовірній працездатності, акторка змогла вчасно заробити потрібну суму, щоб розрахуватися з банком.

 

 

Ан

Фото з instagram.com/repyahovakate

Про кредит блогерка Катерина Реп'яхова, дружина співака Віктора Павліка, розповіла в кінці 2023 року у сторіс, коли відповіла на звинувачення хейтерів щодо її фінансової залежності від чоловіка. Тоді вона шокувала всіх підписників сумою боргу за кредит на машину, який виплачує сама.

Фото з instagram.com/repyahovakate

Попри те, що деякі із зірок брали кредит, це не робить їх менш успішними або менш талановитими. Зрештою, навіть найуспішніші люди іноді потребують фінансової допомоги.

Розповіді знаменитостей про їхній досвід кредитування відкривають нам інший бік їхнього життя, де вони звичайні люди зі своїми фінансовими турботами та рішеннями. Важливо завжди зберігати фінансову обережність та відповідальність, незалежно від статусу чи доходу.

кредит, сервіс, гроші, зірки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.