ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 21.08


Художник з Харківщини розмальовує стіни полтавського ліцею

Художник із Харківщини Андрій Янков закінчує розпис фасаду полтавського ліцею, де він живе 5 місяців через війну. Через кілька тижнів після заселення почав розписувати стіни приміщення всередині та зовні.

Цей мурал Андрій намалював за чотири дні. Над ескізом працював разом із адміністрацією школи. 

До Полтави Андрій з родиною переїхав із Чугуєва Харківської області на початку квітня. Волонтери допомогли поселитися у ліцеї.

"Андрій сказав, що не може сидіти без роботи, без якогось улюбленого заняття. І тому ми з ним разом зорганізувалися. У нас у школі вивчається як англійська мова, так і німецька. У свій час вивчалася і польська мова. Тому різнопланова гуманітарна політика вона тут виражена. Ті країни, які найбільше підтримують Україну у цій війні", – розповіла директорка ліцею №17 у Полтаві Олена Голтвяниця.

"Подумаю, що не дарма я прожив це життя": художник з Харківщини розмальовує стіни ліцею у Полтаві

Робота художника Андрія Янкова, повідомляє Суспільне Полтава.

У фойє ліцею Андрій створив понад 20 малюнків на стінах. Одну із карт на стіні Андрій називає символічно-об’єднувальною. Над нею працював два тижні.

"Цією роботою я хотів відобразити об’єднання усіх наших земель, народів, континентів. І звісно, як посил нашим дітям, щоб вони прагнули розширювати свій кругозір. І їздити по всьому світу", – розповідає художник.

"Подумаю, що не дарма я прожив це життя": художник з Харківщини розмальовує стіни ліцею у Полтаві

 

Андрій Янков малює з 14 років. Говорить, що ця справа нині допомагає йому зберігати психічний та емоційний стан.

"Наш світ повинен бути різнобарвним. Тому що багато сірості, багато чорноти не тільки зовнішньої, а й дуже багато чорноти внутрішньої у людей з’явилося. Я думаю, що оці всі відтінки веселки, вони душу якось прикрасять. І людина стане добрішою", – додає Андрій Янков.

"Подумаю, що не дарма я прожив це життя": художник з Харківщини розмальовує стіни ліцею у Полтаві

Стріт-арт у Полтаві.

У планах художника розписати стіни фойє іще на одному поверсі ліцею. А у мріях – повернутися до стріт-арту на Харківщині.

 

мурал, ліцей

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.