ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 05.09


“Забуття гірше зради”: у Полтаві відкрили фотовиставку

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Івана Котляревського відкрилася фотовиставка на підтримку родин українських військовополонених та зниклих безвісти. Назва виставки - “Забуття гірше зради”.

На десятках світлин зображені матері, дружини та діти українських бійців, які раніше потрапили до полону або чия доля наразі невідома.

 

На цій виставці представлені світлини всіх наших бійців, які потрапили до полону під час виходу з Іловайського котла. Наш батальйон — єдиний, який пройшов два котла та був розформований. У перші дні бійці воювали практично голими та босими, допомагали батьки і волонтери. Діти гідно захищали свою країну”, – розповіла мати українського бійця 40-го батальйону “Кривбасу” Руслана Сугака, який потрапив до полону під час виходу з Іловайська, Олена Сугак.

 

За словами організаторів виставки, вона є безстроковою та буде постійно експонуватися у фойє обласної бібліотеки, повідомляють Новини Полтавщини.

Ця виставка завжди є актуальною. Її головна мета — донести до людей той факт, що у полоні знаходяться наші бійці. Для матері найважче — це невизначеність. Я вірю у те, що тут з кожним днем ставатиме менше фотографій, бо полонені повертатимуться додому”, – розповіла заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко.

фотовиставка, память, Іловайськ, ООС

За темою:

  • У Полтаві експонують виставку "100 років боротьби: Українська революція 1917-1921"
  • У Полтаві відкрилась виставка Ігоря Єлісеєва
  • До дня добровольця у Полтаві відкриють виставку військового журналіста
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.