ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 26.09

P


Як брати участь в АМА сесіях та заробляти на них?

Ще з попередніх статей ми знаємо, що "АМА сесія" – це інтерв'ю, у якому члени команди певного криптовалютного проекту відповідають на питання аудиторії.

До того ж, найчастіше люди, які задають питання, отримують призи у вигляді крипти. Ось які питання будуть розглянуті в цій статті:

 1. На яких платформах краще шукати актуальні АМА сесії?
 2. Які критерії відбору АМА сесій для участі в них?
 3. Що необхідно для участі в АМА сесіях?
 4. Як краще поставити запитання на АМА сесіях: лайфхаки від ЦеКрипто.
 5. Узяв участь в АМА сесії: що далі?

На яких платформах краще шукати актуальні АМА сесії?

Найлегший спосіб пошуку – відстеження постів про сесії за хештегом #АМА у Twitter. Найкращий спосіб – самостійне створення списку криптовалютних каналів, які регулярно анонсують та проводять АМА сесії. Якщо ви почнете вести Twitter аккаунт, з певним часом він стане достатньо розвиненим, бо ви оформите підписки на безліч криптовалютних бірж, проектів та інфлюенсерів. Такий розвинений аккаунт надасть можливість слідкувати за останніми анонсами сесій просто у своїй стрічці новин.

Команда ЦеКрипто вирішила створити свою добірку ресурсів, які надають дані щодо актуальних АМА сесій, щоб трохи допомогти початківцям. У цьому списку є тільки ресурси, які є надійними та вартими довіри. До того ж, цей список постійно оновлюється. Тому за наявності пропозицій чи зауважень, не вагайся написати про це нам у Telegram.

Які критерії відбору АМА сесій для участі в них?

Рекомендується почати з пошуку АМА в перевірених ресурсах (наприклад, з нашого списку). Щоб точно зрозуміти процес сесії, почніть з вибору виграшу у стейблкоїнах. Пізніше, коли ви вже отримаєте належний досвід, зможете створити власну підбірку джерел, які чесно та якісно проводять АМА сесії, визначають переможців та надсилають їм кошти.

На що варто звернути увагу під час обрання АМА сесій:

 • Ресурсу, який її здійснює, можна довіряти;
 • У нього немає накручених учасників;
 • Під час АМА сесії активність у чаті є реальною;
 • Є позитивні реальні коментарі про вже здійснені сесії.

У яких АМА не варто брати участь:

 • У сесіях, які чітко не визначають винагороди учасникам;
 • У сесіях, які обіцяють нереальні призи в невідомих токенах (для прикладу, $1000 в КЕК)

Авжеж, з плином часу вам почнуть траплятися хайпові сесії при пошуку, які роздають призи в перспективних токенах, що ще не торгуються, але вже є дуже потенціальними. У таких АМА сесіях варто спробувати свою удачу. Блог ЦеКрипто допоможе вам визначити, які монети є перспективними.

Що необхідно для участі в АМА сесіях?

1.По-перше, почніть зі створення аккаунту в соціальних мережах, у яких найчастіше відбуваються АМА сесії:

 • Twitter;
 • Telegram;
 • Reddit;
 • Discord.

Але ще кращий варіант – створити декілька акків, які допоможуть збільшити власні шанси на перемогу.

2.Обов’язково прочитайте всі правила сесії, у якій збираєтеся брати участь, бо бувають особливі для цього проекту правила: певні умови реєстрації, обов’язкова підписка на соцмережі ресурсу, максимальна кількість запитань, які ви можете поставити, та їхня тематика.

3.Ознайомтеся з проектом, який буде проводити цю АМА сесію. Прочитайте статті про цей проект, подивіться його сайт.

4.Краще заздалегідь підготуйте питання (хоча б декілька) до початку сесії.

Як краще поставити запитання на АМА сесіях: лайфхаки від ЦеКрипто

Переважно більше сотні людей беруть участь в одній АМА сесії (а питань, відповідно, ще більше). Саме тому варто знати деякі лайфхаки, які будуть акцентувати увагу членів цього проекту безпосередньо на ваших запитаннях:

 1. Усі питання повинні містити невеликі привітання членів проекту, які проводять сесію (варто зазначити і їхні нікнейми у вигляді @nickname).
 2. Подякуйте команді або підбадьорте її: напишіть кілька приємних слів щодо того, чому саме цей проект вам припав до душі (краще виділити на це 1 невеличке речення).
 3. Задавайте унікальні питання, які стосуються проекту та навіть потребують розгорнутої відповіді. Авжеж, питання повинно бути докладним, але краще робити його не більшим за три речення.
 4. У кінці обов’язково подякуйте членам проекту за виділення часу на проведення АМА сесії та побажайте подальших успіхів з проектом.

Важливо! Не варто просто копіювати запитання, які вже були в інших сесіях. Ваші питання повинні бути незвичними та унікальними. До того ж, необхідно взагалі не використовувати банальні запитання, відповіді на які можна знайти на вебсайті чи в соцмережах проекту:

 • Який консенсус ваш проект використовує?
 • Коли вже відбудеться токен сейл?
 • Які ваші переваги з-поміж конкурентів?

Узяв участь в АМА сесії: що далі?

Є два варіанти оголошення переможців: або через кілька днів після завершення сесії, або одразу під час неї. Найчастіше адміністратори чату роблять усе можливе, щоб оголошення результатів відбулося якнайшвидше. Але це залежить не лише від них, а й від великої команди, яка проводила АМА. Тому сильно не рекомендується діставати адміністратора з питаннями “А коли вже будуть анонсовані переможці? Скільки чекати на результати?” тощо. 

Авжеж, ніхто не буде писати вам в особисті повідомлення та вітати з перемогою. Обов’язково слідкуйте за чатом, який був використаний для проведення АМА, бо переможець/переможці будуть вказані саме там. Якщо ви знайшли своє ім’я в цьому списку, то негайно слідуйте вказаним повідомленням від адміністратора. Найчастіше вам необхідно просто надіслати їм у приватні повідомлення гаманець, на який буде нарахований виграш. Обов’язково завчасно дізнайтеся, який саме потрібен гаманець та для якої мережі.

Є надія, що ця стаття про АМА сесії стане корисною для вас та допоможе заробити на криптовалюті. Якщо маєте бажання дізнатися більше про сферу крипти та слідкувати за найактуальнішими подіями, відвідайте сторінку ЦеКрипто в Instagram https://www.instagram.com/tse_crypto.

криптовалюта, освіта, гроші

За темою:

 • Альтернатива карткам: Платформи FAVBET вже готові до криптовалютних розрахунків
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.