11:00 22.08 59
Чорна пара лебедів, яку навесні привезли до Полтавського дендропарку з екопарку села Ковалівка, вже повністю адаптувалася до нової домівки. Їх назвали Пол і Тава — символічно утворюючи назву міста Полтава.
Чорних лебедів поселили окремо від білих, бо ті не прийняли нових «сусідів». Для них встановили інформаційну табличку з порадами щодо харчування та історією появи Пол і Тави. Її виготовили за підтримки меценатів.
Птахів придбали у межах проєкту «Подаруй парку лебедів». Співорганізаторка ініціативи Оксана Демкова наголосила, що чорні лебеді стали символом надії:
«Ми вирішили, що в Полтаві має бути більше добрих, а не поганих знакових подій. Тому подарували дендропарку лебедів, щоб місто асоціювалося з довголіттям і щастям
Сорочинський ярмарок відновлять після війни
13:30 18.08