ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:19 05.09


Як депутати полтавської міськради використовують Facebook

Реєструватися у соцмережах депутатів ніхто не зобов’язує, однак за грамотного підходу до ведення своєї публічної сторінки, можна не лише ефективно комунікувати з громадянами, а й підвищувати свій рейтинг серед населення.


Наразі наймасовішою в світі і законною в Україні соцмережею є Facebook. Як користуються депутати Полтавської міської ради цією соціальною мережею, аби спілкуватися зі своїми виборцями? За даними ИзбирКом, взаємодіють з виборцями у Facebook менше чверті від складу депутатського корпусу Полтавської міськради.

До "чудової" вісімки найактивніших користувачів увійшли Майя Матвеєва (БПП "Солідарність"), Сергій Бутко ("Самопоміч"), Артем Чубенко ("Свобода"), Юрій Синяк (СДП), Вадим Ямщиков ("Свобода"), Дмитро Сенчакович ("Самопоміч"), Юліан Матвійчук ("Свобода") та Олександр Шамота (СДП). Зазначимо, деякі депутати використовують на своїх сторінках у якості звітування відеоконтент (звернення до громадян, прямі ефіри), що покращує рівень сприймання виборців.  

Майже третина депутатів (11 осіб) взагалі не мають сторінок у цій соцмережі. Так, у Facebook виборцям не знайти більшість фракції "Совість України" (Ліліану Бєлашову, Максима Голдиша, Владислава Киву, Володимира Левченка, Григорія Сахна), трьох депутатів міськради від  БПП "Солідарність" (Віталія Павлія, Володимира Печерицю, Вячеслава Федоряку), Дмитра Батигіна і Олександра Кудацького з "Рідного міста" та безпартійного Сергія Луценка.

Ще шестеро депутатів (16%), хоч і зареєстровані у Facebook, проте гребують публікувати на своїх сторінках бодай якусь інформацію. Серед них: Олег Бєлоножко, Олександр Пінчук ("Батьківщина"), Ірина Климко, Володимир Медяник ("Совість України"), Володимир Корчака (БПП "Солідарність") та Тарас Синяговський ("Свобода").

Ще одну когорту депутатів можна умовно назвати "невидимками" для виборців. Адже їхні сторінки у більшості випадків не відображають причетності власників до політичної діяльності. Серед депутатів, які використовують Facebook радше в особистих цілях, Андрій Соколов ("Батьківщина"), Юрій Бойко ("Самопоміч"), Юлія Мелкумова (БПП "Солідарність") та Світлана Нестуля ("Рідне місто"). 

інтернет, соцмережі, комунікація, влада, міськрада, фейсбук

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.