ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 21.12

P


Як обрати римські штори?

 

Римські штори — конструкції, що забезпечують захист від сонячних променів та від цікавих поглядів. Ще такі вироби виконують декоративні функції та прикрашають інтер'єр. Римські штори займають лідируючі позиції на ринку, тому що відрізняються простотою та надійністю, практичністю та оригінальністю.

Критерії вибору римських штор

Сонцезахисні системи такого виду представлені в широкому асортименті. Великий вибір римських штор є перевагою, завдяки якій покупці підбирають найкращі моделі. Якісні вироби продаються на сайті «Жалюзі-Сервіс». У розпорядженні фахівців є передове обладнання та європейські матеріали. У ході виробництва приділяється пильна увага якості продукції.

Матеріал для пошиття римських штор

Римські штори шиються із сучасних матеріалів, що відрізняються міцністю та зносостійкістю. Маються на увазі такі тканини:

 

  •     льон – натуральний матеріал, для якого характерна екологічна чистота та гіпоалергенність;
  •     сатин – вишукана тканина, до плюсів якої належить презентабельний зовнішній вигляд та високі експлуатаційні властивості;
  •     поліестер – матеріал, який не втрачає початкових властивостей протягом багатьох років.


Конструктивні особливості систем

Це другий параметр, яким слід керуватися при покупці. Системи захисту від сонячних променів відрізняються між собою конструктивними особливостями. До них належать класичні та каскадні римські штори. Перший варіант набув широкого поширення. Це пов'язано з тим, що класичні римські штори надають інтер'єру особливий шарм. У них використовується полотно, яке збирається у красиві хвилеподібні складки.

Каскадні римські штори – окремий різновид конструкцій, які мають великий попит. У них є одна унікальна відмінність: рівномірні складки не зникають при опусканні полотна. Каскадні римські штори ідеально підходять для облаштування вітальні. Незвичайні сонцезахисні системи асоціюються з вишуканістю та з аристократизмом.

Вибір кольору римських штор

Тут все залежить від індивідуальних уподобань, від особливостей інтер'єру та від того, в якій кімнаті встановлюються конструкції. Для спальні підходять спокійні відтінки, що налаштовують на позитивний лад. На вікнах у вітальні можна встановити римські штори фіолетового, синього чи оранжевого кольору. Для кухні підходять вироби, виготовлені із тканини сірого, бежевого, жовтого кольору.

Спосіб керування римськими шторами

За таким параметром обирають конструкції з ручним механізмом та з електричним приводом. У першому випадку використовується мотузка. За допомогою такого елемента полотно піднімається та опускається без особливих зусиль. У другому випадку конструкції доповнюються електроприводом. Це оптимальне рішення, коли на першому місці перебуває зручність.

У статті розглянуто основні критерії вибору римських штор. Прислухайтеся до рекомендацій експертів та знайдіть вироби, які гармонійно доповнять навколишнє оточення!

штори, побут

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.