ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 21.11

P


Як Паріматч Україна допомагає ЗСУ -> Parimatch - партнери платформи UNITED24

UNITED24 та Parimatch: все про співпрацю. Як компанія Паріматч Україна сьогодні допомагає ЗСУ: купівля авто, дрони, зимова гума. Досягнення Паріматч - SBC Awards 2022.

 

Паріматч Україна приєднався до фандрайзингової платформи UNITED24

З перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну компанія Паріматч продовжує займатися благодійністю та допомагати ЗСУ. Ще однією ініціативою бренду нещодавно стало партнерство із платформою UNITED24. До цього Parimatch та UNITED24 вже працювали разом у рамках збору першої леді України Олени Зеленської на реанімобілі, а тепер домовилися про постійну співпрацю. Крім фінансової допомоги, компанія Паріматч Україна також надає медійну підтримку – разом зі своїми партнерами та амбасадорами, зокрема абсолютним чемпіоном світу з боксу Олександром Усиком, Паріматч буде закликати світову спільноту до допомоги та підтримки України у її героїчній боротьбі проти агресії країни-терориста.

Підсумки премії SBC Awards 2022: найкращим беттингом та iGaming оператором Східної України визнали Parimatch Ukraine

Найпрестижнішою та найзаповітнішою нагородою для всіх європейських гемблінг та беттинг компаній є SBC Award. Експерти з усього світу у складі журі збираються оцінити рівень сервісу, який учасники надають клієнтам, їхні корпоративні та соціальні ініціативи, інноваційність платформи та відповідність світовим стандартам захисту даних. Цього року серед сотень учасників переможцем вибрали компанію Parimatch – таким чином бренд вкотре підтвердив свій лідерський статус у сфері розваг та водночас приніс ще одну перемогу своїй країні.

Паріматч надав 3655 бронежилетів для армії: захист наших солдатів насамперед

З першого дня боротьби України проти російського агресора компанія Паріматч, як і весь світ, не має сумнівів у перемозі нашої країни. У героїзмі та сміливості української армії не сумнівається вже ніхто, проте нашим захисникам як ніколи зараз потрібна допомога та підтримка. Одна з останніх благодійних ініціатив Parimatch – забезпечення солдатів захисним одягом, у разі – бронежилетами. Усвідомлюючи те, що від якості бронежилетів залежить захист воїнів від уламків та куль, а також боєздатність армії загалом, компанія зуміла придбати до цього часу 3655 одиниць обмундирування. Їхніми власниками стали підрозділи у Запорізькій, Харківській, Донецькій та Миколаївській областях. Допомагаючи людям, які захищають цілісність нашої країни, Паріматч подає приклад решті бізнесу і не збирається зупинятися на виконаному.

беттінг, Parimatch, допомога

За темою:

  • Знакомство с лучшими играми автоматами в Мостбет казино
  • Туризм для гемблерів
  • Переможна стратегія гемблерів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.