ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 28.11


Полтавці "клюнули" на знижки "чорної п'ятниці"

Чорна п'ятниця вигідна для самих підприємців, які в ці дні розпродають товари на складах. Формувати знижку продавці можуть штучно, тож полтавцям радять "не втрачати" голову під час закупівлі.

Карантин – не завада для проведення наймасштабнішого торговельного свята року – Чорної п'ятниці.

Черги та червоні цінники повідомляють полтавцям про знижки, зокрема, до 70 відсотків.

Увечері тут перебували одночасно 55 людей. Через це на касі уникнути скупчень не вдається."Якщо дивитися на онлайн-магазинах, то знижка брехлива. Вони підвищують ціни, а потім знижують ціни. На рахунок онлайн-магазинів я не знаю як воно є насправді, але є така думка, що так само", – сказав відвідувач магазину Костянтин Соколовський.

"Там були килимки зі шкіри за 900 гривень, а зараз за 350", – повідомив відвідувач магазину Іяс Абазід.

"Я вірю в Новорічне чудо, можливо, нас не дурять. І так приємно ці знижки, можна щось купити", – сказала відвідувачка магазину Ольга Клочко.

"Я не бачу знижок у Полтаві, в Україні, і взагалі у нас тут таких шалених, як кажуть на Чорну п'ятницю", – розповіла відвідувачка магазину Людмила Петрова.

"Не вірю, бо порівнюю ціни до Чорної п'ятниці й ціни, які сьогодні. Вони в принципі однакові", – сказав відвідувач магазину Дмитро Іванов.

Продавці переконують, знижки на товари реальні й продажі за ці дні значно зросли.

"Якщо рахувати у процентному співвідношенні, то моя товаришка по цеху каже, що на 900 відсотків. Хто постійно нас відвідує, він знає наші чинні ціни. Наші ціни такі ж самі й в онлайн асортименті. У нас дуже круті знижки, і це дійсно знижки", – повідомила продавчиня-консультант Інна Пожидаєва.

"У нас акція, купуєте чотири речі, платите за три. Це було вчора й сьогодні також діє", – сказав завідувач відділу Євген Копачевський.

Чорна п'ятниця існує, аби підприємці перед розпродажем могли позбутися стоку товарів, які утворилися на складах. І таким чином повернути гроші в оберт й закупили нову продукцію. Але підприємці не завжди діють чесно й можуть штучно формувати знижку на товар, розповів експерт. Тому головне – не "втрачати" голову під час закупів.

"Саме явище Чорної п'ятниці спонукає покупців діяти більш імпульсивно. Тому що всі чекають цього торгового свята, аби мати більшу можливість купити більше товарів чи послуг придбати за гарними цінами. І цей ажіотаж спонукає до імпульсних покупок", – розповів національний експерт з управління стратегічним маркетингом Юрій Буділов.

Експерт радить, сформувати список, що конкретно вам потрібно, аби не купувати зайвого, й стежити за ціною. Чорна п'ятниця вигідна для самих підприємців, адже потік відвідувачів збільшується у три й більше разів в порівнянні зі звичним сезоном продажів, повідомляє PTV Полтавське Телебачення

Чорна п'ятниця, знижки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.