ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 01.01


Як полтавці святкували Новий рік. ФОТО

Святкувати у новорічну ніч до головної ялинки міста зібралися кілька тисяч полтавців - танцювали під музику, співали та, звісно, розпивали алкогольні напої. Про це наш репортаж.

Збиратися на Театральній площі Полтави, біля головної ялинки міста, люди почали після десятої вечора: співали пісень, фотографувалися, пили шампанське під головною ялинкою міста.

Після 23:00 розпочався новорічний концерт, і на момент настання нового року зворотній відлік: "Десять, дев'ять, вісім..."  вели вже кількасот людей.

Всього, за нашими підрахунками, протягом новорічного концерту, що закінчився близько четвертої години ранку, на Театральній площі побувало близько п'яти тисяч людей. Тут багато співали та танцювали. Перед полтавцями виступили учасники творчих студій та вокальних колективів міста.

Концерт, як і завжди на міські свята, був доволі голосний – навряд чи мешканцям прилеглих кварталів вдалося заснути, поки тривала святкова програма. Втім, це був не найгірший варіант — цього року у центрі міста обійшлися без салютів.

Ми не планували святковий салют – міський голова заборонив проведення салютів у зв'язку з тим, що в Україні триває антитерористична операція. Взагалі, використання піротехніки в нашій країні заборонено

– пояснила начальник управління культури Полтавського міськвиконкому Лариса Кречко.

Правда, це ніяк не вплинуло на бажання запускати піротехніку у пересічних громадян: у натовпі постійно кидали петарди та запускали ракети. Поліція не поспішала заходити в натовп, щоб припинити такі дії. Проте черговим патрулям довелося попрацювати — серед накачаних алкоголем полтавців та гостей міста іноді виникали сварки, що закінчувалися бійками.

Після завершення народних гулянь натовп порідшав, а під ранок і зовсім вщух, залишивши по собі лише гори післясвяткового сміття.

Так Полтава відзначила прихід нового, 2018 року.

свято, ялинка, новий рік, суспільство, культура

За темою:

  • На Полтавщині судили жінку, яка вбила вже третю людину
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.