ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:20 06.02

P


Як правильно користуватися капсулами для прання Ariel

 

Таблетки для очищення одягу стають все більш популярними в сучасних домогосподарствах. Вони компактні, зручні, їх просто зберігати, а всього одна капсула для прання Ariel здатна замінити одразу декілька різних засобів. Сьогодні HimOpt вам розкаже більше про ці товари, а також про те, як правильно їх використовувати.

Переваги та недоліки капсул для прання Ariel

Щоб краще зрозуміти, як використовувати подушечки для прання, потрібно сказати про їх переваги, адже це безпосередньо стосується експлуатації.

 • Точність дозування.

Відтепер вам не потрібно мучитись з мірним стаканчиком, обираючи правильне дозування засобу. Виробник чітко прописує, на яку кількість білизни потрібна одна таблетка. Це гарантує чистоту одягу, його помірний аромат, а також відсутність розводів та плям від порошку.

 • Комплексна дія.

Саморобні коктейлі з кількох засобів для прання в минулому. Подушечка вже має все необхідне: кондиціонер, відбілювач і т.п., які будуть ідеально працювати разом. Тобто ви не ризикуєте змішувати різні товари, що можуть дуже несподівано взаємодіяти між собою.

 • Безпека.

Капсули ізолюють вас від мийного засобу, тобто ви можете не хвилюватись за безпеку шкіри та очей. Те саме стосується і дихальних шляхів, адже порошок та гель може стояти відкритий у кімнаті протягом багатьох місяців і віддавати в повітря шкідливі пари при певній атмосферній взаємодії.

 • Повне розчинення капсули.

Усі капсули Аріель повністю розчиняються навіть у холодній воді. Тому ваша одежа буде чиста не лише від бруду, але й від миючого, що дуже важливо для здоров'я шкіри.

Єдиним значним мінусом капсул можна відзначити можливість їх використання лише для певної партії білизни. Тобто, якщо вам потрібно випрати декілька сорочок або штанів, то потрібно буде застосовувати порошок або гель у пляшці.

З чого зроблена капсула Ariel

Склад таблеток Ariel залежить здебільшого від серії продукту. Але все ж основні складники у них плюс-мінус однакові:

 • аніонні сурфактанти;
 • мило;
 • засіб для виведення плям;
 • кондиціонер;
 • поверхнево активні речовини;
 • ароматичні віддушки.

Слід уважно читати склад, тому ще деякі капсули підходять для прання білої тканини, а деякі — ні. Знову ж таки, деякі з них мають функцію активного виведення плям, тоді як інші призначені для очищення делікатних речей.

Як правильно прати речі з капсулами

Одна капсула гелю в оболонці розрахована приблизно на 5 кг білизни. Щоб ефективно та безпечно відіпрати одяг, дотримуйтесь наступних порад.

 1. Виберіть відповідну до типу одягу капсулу (для білої, кольорової тканини тощо).
 2. Покладіть її на дно барабана пральної машинки.
 3. Беріть подушечку лише сухими руками, щоб пластикова упаковка не почала розчинятись раніше, ніж це потрібно. Також не слід відкривати, лопати таблетку.
 4. Капсули Ariel призначені для прання у барабані пральної машинки. Якщо так сталось, що вам потрібно прати руками, то радимо дотримуватись таких самих дозувань і прати у достатній кількості теплої води та добре, декілька разів, ополіскувати білизну. Попередньо замочувати речі не потрібно, подушечки для цього не призначені.
 5. Якщо ви використали більшу пропорцію гелю (взяли одну таблетку на кілограм чи два білизни), то обов'язково запустіть повторне ополіскування.
 6. Зберігайте таблетки Ariel у недоступному для маленьких дітей місці, тому що маленькі яскраві подушечки доволі часто викликають у них цікавість.

Також бажано зберігати капсули у закритому вигляді в упаковці в сухому місці.

Чи потрібно додавати кондиціонер під час прання з капсулами

Не дивлячись на те, що в капсулах вже міститься якась кількість кондиціонера, покупці HimOpt часто цікавляться, чи можна використовувати свій улюблений кондиціонер разом з капсулою Аріель. Так, ви можете це зробити, але обов'язково додавайте засіб у відповідний відсік пральної машинки, щоб він починав працювати тільки після повного очищення одягу та дії капсули. Тоді вам гарантований відмінний результат прання, а речі будуть мати улюблений аромат.

Як бачите, гель в оболонці для прання є дуже корисною річчю у господарстві, але повністю замінити порошки та розливні гелі капсули поки що не здатні. Тому обов'язково купіть собі подушечки Ariel, якщо цього ще не зробили, і використовуйте їх разом зі своїм улюбленим засобом очищення одягу.

бренд, прання, Ariel

За темою:

 • Пральний порошок – оптимальний засіб по співвідношенню між ціною та якістю
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.