ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:35 21.08

P


Як взнати день народження людини?

YouControl - це система, яка надає всебічні дані про контрагентів, включаючи юридичних та фізичних осіб-підприємців. Завдяки цій системі ви можете отримати достовірну та повну інформацію про власника ІПН.

 

Дата народження по коду та інші дані про фізичних та юридичних осіб з YouControl

За унікальним персональним ідентифікаційним номером (ІПН), який виділяється кожному платнику податків в Україні, можна легко отримати доступ до інформації про дату народження, порядковий номер поточної дати народження та позначення статі. Для того щоби зробити визначення дати народження по коду, використовуються спеціальні алгоритми та автоматизовані сервіси перевірки.

Важливість розшифрування та перевірки дати народження за ІПН може стати очевидною в різних ситуаціях, зокрема під час бухгалтерської перевірки або необхідності перевірити правильність складання ІПН. Цікаво, що у деяких випадках було виявлено помилки при виданні індивідуальних податкових номерів, що призвело до неправильної розшифровки дати народження та статі особи. Часто процедура перевірки ІПН здійснюється згідно з потребами підприємницької сфери. Отримати більше інформації на тему можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/yak-diznatysia-datu-narodzhennia-za-ipn/.

Ідентифікаційний код: розшифровка 

В Україні індивідуальний податковий номер (ІПН) складається з різної кількості цифр для фізичних та юридичних осіб - 10 цифр для фізичних осіб і 12 цифр для юридичних осіб. Перші п'ять цифр ІПН відповідають за дату народження. Конкретніше, це п'ятизначне число представляє кількість днів, які пройшли від 31 грудня 1899 року (вважається вихідною точкою для обчислень) до дати народження фізичної особи. В деяких випадках, якщо більше ніж 5000 осіб мають однакову дату та рік народження, перші п'ять цифр ІПН деяких з них можуть відрізнятися. Наприклад, якщо дата народження особи - 1 січня 1967 року, реєстраційний номер платника податків може починатися як з цифри 1, так і з цифри 8.

Зараз існує безліч автоматизованих сервісів, які спрощують розшифрування дати народження за ІПН. Використання цих сервісів суттєво полегшує процес обчислення. Це особливо зручно, якщо знайти дату народження по коду потрібно регулярно, а неодноразово.

Передостання цифра ІПН відображає стать власника. Якщо цифра є парною, це вказує на жіночу стать, а якщо непарна - на чоловічу.

Дата народження по коду та інші дані про фізичних та юридичних осіб

Під час перевірки за допомогою ІПН ви не тільки можете перевірити достовірність податкового номера, дату народження та стать власника, але також отримати багато іншої інформації. Наприклад, за допомогою ІПН можна знайти повне ім'я особи, якщо вона є фізичною особою-підприємцем (ФОП). Потім ви можете здійснити більш детальний пошук та отримати розширену інформацію про громадянина.

YouControl - це система, яка надає всебічні дані про контрагентів, включаючи юридичних та фізичних осіб-підприємців. Завдяки цій системі ви можете отримати достовірну та повну інформацію про власника ІПН. Тому, якщо вам потрібна правдива та комплексна інформація, звертайтесь до аналітичної системи YouControl!

ІПН, сервіс, онлайн, YouControl

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.