ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:10 28.01

P


Як захиститися від наслідків коронавірусу

 

До головних і поширених ускладнень COVID-19 відноситься тромбоз. Усередині кровоносних судин формуються щільні згустки крові, які перешкоджають вільному потоку крові по кровоносній системі. Це дуже небезпечний стан, оскільки тромби можуть збільшуватися і закупорювати судину до повного перекриття, приводити до інфаркту або ішемічного інсульту. Згідно з дослідженнями, розвиток таких тромбозів провокує, в тому числі, коронавірус. Приблизно у 24% госпіталізованих пацієнтів діагностуються серцево-судинні ускладнення, ними також викликані до 40% смертей на фоні пандемії. Більш того, патологія не обходить близько 78% одужавших, тому для кожного важливі заходи профілактики. Одна з доведених – прийом Кардіомагнілу, що допомагає майже в два рази знизити ризик смертності і серйозних ускладнень при коронавірусної інфекції:

 • на 43% менший ризик опинитися у відділення інтенсивної терапії,
 • на 44% – необхідності в штучній вентиляції легень,
 • на 47% – смерті в лікувально-профілактичному закладі.

Як його приймати і чим він допомагає

Призначати прийом лікарського засобу повинен тільки лікар, підбираючи тривалість курсу і оптимальне дозування з урахуванням індивідуальних потреб. У протоколі ефективного лікування Кардіомагніл показаний, в першу чергу, при гострій і хронічній ішемічній хворобі серця. Також його призначають пацієнтам у віці від 50 років при артеріальній гіпертензії, цукровому діабеті, гіперхолестеринемії, ожирінні. У більшості випадків достатньо ~80 мг на добу на щоденній основі. Це підтверджують дослідження фахівців Мерілендського університету – світового лідера в області досліджень, підприємництва та інновацій. Ефективність препарату обумовлена вмістом ацетилсаліцилової кислоти, яка:

 • після прийому починає всмоктуватися вже в шлунку, а не в кишечнику як речовини звичайних ліків, тому максимальна концентрація в крові досягається швидше,
 • надходить в кровотік і діє на етапі згортання крові,
 • зменшує здатність склеювання і прилипання тромбоцитів до поверхневого внутрішнього шару судин,
 • запобігає надмірному згущенню, подальшому формуванню тромбів і небезпечні наслідки,
 • має також протизапальний, знеболюючий, жарознижуючий ефект.

До складу входить спеціальна речовина для захисту слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, що гарантує мінімум побічних ефектів. Це дозволяє призначати Кардіомагніл не тільки на період лікування та відновлення. Препарат показаний для регулярного прийому після 50 років, щоб здоров'я серця і судин було під контролем безпечного, ефективного і надійного помічника. Особливо, якщо пацієнт знаходиться в зоні ризику, де мають місце серцево-судинні захворювання, підвищення артеріального тиску, підвищений холестерин та інші супутні патології. Це найкраща, доведена профілактика утворення тромбів в поєднанні з правильним харчуванням, мінімумом стресів, достатньою активністю і повноцінним сном.

коронавірус, медицина, ліки, здоров'я

За темою:

 • Ще четверо людей за тиждень "підхопили" хворобу Лайма
 • COVID-19 минулого тижня забрав чотири життя
 • В області дві третини дітей віком до шести років вакциновані проти поліомієліту
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.