ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:34 21.09

P


Як зберігати одноразові електронні сигарети

 

Вибір саме одноразки як пристрою для паріння зумовлений передусім відсутністю будь-яких труднощів та незручностей з її використанням. Багатьом новачкам стає відверто не по собі, коли вони навіть чують такі назви, як боксмод, мехмод, дріпка, атомайзер тощо. Та й зовнішній вигляд більш «серйозних» вейпів видається багатьом, м’яко кажучи, дивним. Мені, наприклад, деякі з них нагадують осучаснений варіант чарівної лампи Аладдіна. Але життя — не казка, тому хочеться чогось більш стильного, компактного та ще й простого та зручного у користуванні. Насправді такі епітети можна з упевненістю адресувати одноразовим електронним сигаретам. Коли я вперше побачив людину, яка парить одноразку, то дуже здивувався. Подумав: якийсь дивак бере до рота флешку, а вона димить — чи то від задоволення, чи від сорому. Жарти жартами, але одноразки дійсно більше схожі на портативні засоби зберігання інформації. Тільки виглядають вони набагато яскравіше. Користування одноразовими електронними сигаретами — це суцільне задоволення. Активуються вони від затяжки, вгамувати відчуття нікотинового голоду можна всього за 2–3 тяги, пристрій не треба обслуговувати, заряджати батарею, поповнювати запас рідини. Купив, попарив до повного закінчення ресурсу, та здав на утилізацію — ось і все! 

Життя одноразок дійсно недовге, але моделі з більш потужним акумулятором та об’ємним резервуаром для жижі можуть прослужити до тижня часу та навіть більше. Все залежить від інтенсивності та манери паріння власника девайсу. Якщо ж захочеться урізноманітнити враження від смаку чи створити свій, унікальний аромат, то можна перейти на багаторазові под системи. Такі пристрої конструктивно схожі з одноразками. Але їх можна заряджати, а закінчення запасу жижі не означає, що життєвий цикл пода закінчився. Можна замінити картридж, як в закритих системах, або залити в резервуар фабричну або приготовлену власноруч рідину для паріння. Сьогодні купити той же картридж для Elf Bar чи моделі від іншого виробника можна в будь-якому солідному вейп-шопі. Там же продаються інгредієнти для приготування жижі та пропозиції рідини на любий смак — від ягідних та фруктових до зовсім екзотичних. 

Але повернімося до одноразок. Є питання, яке подекуди задають новачки — чи існують якісь секрети зберігання одноразової електронної сигарети? Треба дотримуватись якихось правил, чи не варто морочити собі голову? Спробуємо відшукати відповіді на ці запитання.

5 нюансів, про які треба знати шанувальникам одноразок

Насправді неправильне зберігання чи неакуратне поводження з пристроєм для паріння може призвести до передчасного виходу його з ладу. З огляду на вартість одноразок ніби й не варто занадто переживати з цього приводу. Однак, з іншого боку, чому б не дотримуватись деяких правил, тим більше вони зовсім не складні:

1. Не варто тримати одноразові електронні сигарети під дією прямих сонячних променів чи біля включених опалювальних пристроїв. Перегрів призводить до збільшення швидкості розряджання акумулятора, тому купувати новий пристрій для паріння прийдеться значно раніше.

2. Не слід допускати попадання води чи іншої рідини всередину. Батарея одноразки заряджена, тому волога може спричинити не тільки вихід з ладу елементу живлення, але й створити загрозу для власника пристрою.

3. Будь-які механічні ушкодження можуть призвести до передчасної «смерті» одноразки. Перш за все це стосується датчика активації під час затяжки. Так що бити чи штовхати свій девайс не рекомендується.

4. Паріння одноразок не передбачає занадто сильних затяжок. Інакше може перегоріти випарник, що стане причиною виникнення відчуття гіркоти. Також користувачі таких пристроїв не можуть випускати великі об’єми пари — для цього не вистачить потужності батареї та габаритів резервуара для жижі.

5. Деякі «майстри на всі руки» намагаються перетворити одноразку на пристрій багаторазового користування. Категорично не радимо цього робити. Справа не тільки в тому, що набагато простіше купити новий девайс, який коштує зовсім недорого. Спроба знову використати стару електронну сигарету може закінчитися негативними наслідками для здоров’я експериментатора.

девайс, сигарети, вейп

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.