ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 18.04

P


Як зібрати клієнтів навколо нішевого продукту

Дуже часто трапляється, що є продукт, проте бюджету для його реклами недостатньо. Але можна створити контент і мати хороше охоплення аудиторії навіть зі скромним бюджетом на рекламу. Коли рекламований продукт в інтернеті користувачі шукають рідко, для його рекламування потрібен особливий підхід.


Коли в планах є проводити ефективну рекламу в Директі, можна зустріти щодо цього багато порад. Однак для конкретних продуктів це може не спрацювати. Коли на продукт є попит від вузького кола аудиторії, тоді необхідно звужувати і кількість методик його просування. Такі продукти – нішеві. І виникають складнощі з контекстною рекламою. Агентство Wedex прийде на допомогу та підкаже правильне й нестандартне рішення.

Широка відповідність

Коли додаєш до семантики ключові слова широкої відповідності, найчастіше це наводить не релевантний трафік. Але якщо рекламувати нішевий товар, завдання інше. Необхідно відсікати не відповідні запити та збирати близькі до теми. При точному підборі ключових фраз одержують менше потенційних показів. Те саме стосується і багатьох інших тематиків. Особливих знань мати не потрібно, щоб використовувати широку відповідність. Достатньо додати ключове слово до компанії, щоб це спрацювало.

У чому полягає особливий підхід до залучення клієнтів до вузького нішевого продукту:

  • націленість на верх вирви продажів;
  • декілька схожих один на одного оголошень;
  • ключові слова у широкій відповідності.

І пам'ятаємо про вивчення дій конкурентів. Це необхідно, щоб виділитися на їхньому фоні і стати оригінальнішим, не повторювати їх рекламні ходи. У вузьких нішах конкурентів мало. Можна з їхнього досвіду почерпнути собі ідеї.

Різні фрази в одному оголошенні

Найчастіше один ключ використовують в одній групі оголошень, проте трапляються випадки, коли йдеться про рідкісні специфічні товари і тоді оголошення пишеться інакше. Просто при створенні різних за стилем текстів для кожного ключа оцінити ефективність тактики складно.

Адже кожен нішевий запит з низькою частотністю і жодна з оголошень не може набрати достатньої кількості кліків, щоб отримати статичну значущість.

Правильніше писати схожі тексти із заголовками, але не однакові. І в них органічно вписувати різні ключові слова. А ось групи оголошень до кожного слова роблять окремі. Можна зробити кілька рерайтів того самого тексту, зосередившись на одній проблемі користувачів, яку вирішуватиме ваш продукт.

реклама, сайти, інтернет, контент

За темою:

  • Запустили систему автоматичного блокування інтернет-ресурсів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.