ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 21.07

P


Які способи поповнення рахунку мобільного?

Переказати гроші на мобільний можна різними способами: на сайті оператора, через термінал або за допомогою банківської картки. Платіжний онлайн-сервіс iPay.ua дозволяє поповнити рахунок з картки, не виходячи з дому, без обов'язкової реєстрації користувача на сайті. Зробити це можна за допомогою смартфону або ПК, з миттєвим зарахуванням коштів і мінімальною комісією. Послуга доступна абонентам всіх операторів мобільного зв'язку в Україні. 
 
Чому вигідно поповнювати мобільний з картки? 

На сайті iPay.ua власники карток Visa/MasterCard можуть всього за кілька кліків перевести потрібну суму на телефон. Для цього достатньо пройти за посиланням https://www.ipay.ua/ua/bills/charge-mobile та діяти за інструкцією: 
 

  • Обрати оператора. 
  • Вказати номер телефону і суму поповнення. 
  • Ввести реквізити кредитної або дебетової картки. 
  • Вказати особисті дані. 
  • Підтвердити платіж. 

 Кошти будуть зараховані протягом декількох хвилин. У разі складнощів з проведенням операції на сторінці сайту є телефони гарячої лінії для швидкого зв'язку з техпідтримкою. Сервіс iPay.ua також дозволяє поповнити мобільний за номером договору або провести оплату за реквізитами, що вигідно корпоративним клієнтам. 
 
Якими картками можна поповнити рахунок телефону? 

Для переказу коштів на мобільний підходять картки Visa та MasterCard з необхідною кількістю грошей на рахунку, видані будь-якою банківською установою. Це може бути як кредитка, так і дебетова картка. При проведенні оплати обов'язково перевіряється стоп-лист, тому заблоковані користувачем карти не можуть бути використані зловмисниками. Поповнити рахунок мобільного можна через інтернет, незалежно від місцезнаходження. Кошти надходять на рахунок телефону, навіть якщо користувач знаходиться поза межами України. Це більш вигідно і просто, ніж реєструватися на сайті мобільного оператора і підключати карту, особливо якщо в абонента кілька номерів телефону. 
 
Поповнення рахунку з банківської карти: миттєві зарахування 

На сайті iPay.ua можна швидко і безпечно скинути гроші на телефон. Для цього необхідно: 

  • Обрати вкладку «Мобільний зв'язок». 
  • Знайти в списку потрібного оператора. 
  • Ввести номер телефону і суму
  • Після переходу на наступну сторінку вказати реквізити картки. 
  • Підтвердити платіж. 

За проведення грошової операції знімається комісія, її розмір залежить від суми переказу. Ніяких прихованих платежів при поповненні рахунку не провадиться. Користувачам також доступна функція «Швидке поповнення мобільного». 
 
Поповнити рахунок швидко та безпечно 

При переказі грошей через термінал часто доводиться чекати до 3 діб для зарахування коштів. Зручніше поповнити баланс телефону, використовуючи банківську картку. Це забезпечує миттєве зарахування повної суми та гарантує безпеку кожної фінансової операції. Всі особисті дані користувачів на iPay.ua надійно захищені: виключається доступ до реквізитів і використання крадених карт зловмисниками.
 

зв'язок, гроші, поповнення, сервіс

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.