ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 04.11

P


Які захисні властивості у м’якої покрівлі

Бітумна черепиця є одним із найміцніших та найнадійніших покрівельних матеріалів. Ще її називають гнучкою або м’якою через її особливість до зміни форми. Пластичність виробу дозволяє використовувати його у випадку, коли потрібно облаштувати покрівлю нестандартної конструкції. Застосування покриття можливе за умови, якщо кут нахилу даху складає не менше 15 градусів.

 

Обирають гнучку черепицю здебільшого через її пластичність та гнучкість, адже це її особливість та найголовніша перевага.

Ціна бітумної черепиці у порівнянні з іншими пропозиціями серед покрівельних матеріалів може вважатися доступною. Звісно діапазон цін формується з урахуванням набору технічних параметрів, виробника та наявності гарантії.

Які особливості експлуатації бітумної черепиці

У ході служби м’яка покрівля показує всі свої можливості та технічні переваги, зокрема вона дозволяє впевнитись в:

  • Повній захищеності будівлі від зовнішніх впливів, зокрема, опадів, вітру, сонячного випромінювання.
  • Перевагах гнучкості листів, бо всі елементи покрівлі вкриті таким чином, що не виникає жодної можливості для проникнення вологи під покрівлю.
  • Довговічності даху та міцності цілісного покрівельного полотнища.
  • Відсутності необхідності виконувати ремонтні роботи час від часу.

Однак не тільки переваги має цей матеріал, є і певні умови, які повинні створити домовласник аби виріб показав себе тільки з гарної сторони. Так, доведеться:

  • Виконувати мінімальне обслуговування покрівлі.
  • Перевіряти на наявність пошкоджень на ранній стадії їх появи.
  • За необхідності прибирати сухе листя та інше сміття, яке може назбиратись на поверхні покрівлі.

Унікальні властивості бітумної черепиці

Бітумна черепиця складається з декількох базових шарів, які в сукупності і створюють пластичний матеріал. Базовий компонент покриття – це бітум, яким просочене склополотно. А воно в  свою чергу виконує роль армуючої основи, яка зміцнюється за рахунок бітуму. В якості зовнішнього шару використовується базальтова посипка, яка формує оригінальну рельєфну поверхню гонтів. В результаті поєднання таких складових отримуємо бітумну черепицю з унікальними властивостями, якими є:

  • По-перше, її гнучкість. Нема жодного іншого покрівельного покриття, яке б могло приймати потрібну форму і водночас забезпечувати герметичність укладеного матеріалу.
  • По-друге, тривалий термін служби даху. Певні зразки продукції мають заявлений термін служби, що може сягати 50 років. Це дійсно вражаючий показник, який і викликає цікавість до продукції серед домовласників.
  • По-третє, чудова шумоізоляція. Коли будь-яке інше металеве покриття має за недолік надмірну шумність, то бітумна черепиця навпаки порадує додатковим звукоізоляційним ефектом та захистить проживаючих в житлі від набридливих сторонніх звуків.

Гнучка покрівля заслуговує уваги та повністю виправдовує вибір на її користь. Єдине, що може зіпсувати враження від її експлуатації, це вибір самих дешевих варіантів, які звісно ж не зможуть показати якісної служби.

будматеріали, черепиця

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.