ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 12.08


Які зміни чекають на учнів полтавських шкіл з 1-го вересня

Скасування шкільної форми, світловідбивальні жилети, вечірня форма навчання та багато інших нововведень чекають на школярів у новому навчальному році.

Про зміни та нововведення у полтавських школах в новому навчальному році розповіла директорка Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена Харченко під час апаратної наради в облдержадміністрації, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

"Не буде обов’язкової шкільної форми для учнів, які навчаються в закладах середньої загальної освіти. Якщо школа спільно з батьками та учнями прийме рішення що в закладі є шкільна форма, то вона є. Якщо ні, то дитина вдягається довільно",

– сказала Олена Харченко.

Також з нового навчального року першокласників зараховуватимуть до шкіл за їхнім місцем реєстрації, незалежно від того, спеціалізована ця школа або загальноосвітня.

З 1-го вересня 2019 року набуває чинності нове правило: обов’язково учні 1-4 класів повинні носити світловідбивальні жилети в темний час доби дорогою в школу і додому. Це дасть можливість зменшити кількість потрапляння учнів у ДТП.

Вечірня форма навчання відтепер стане можливою за бажанням учня.

Тобто, школярі, які досягли 14 років матимуть право навчатися ввечері. Пройти курс 10,11 та 12 класів можна буде у стислі терміни, але за умови, що рівень знань буде від 7 до 12 балів.
В разі, якщо дитина часто хворіє чи займається в мистецькій чи спортивній школах, навчатися можна буде дома. Для цього потрібно укласти відповідну угоду та разом з керівництвом школи розробити індивідуальний графік. Оцінюватимуть такого учня двічі на рік.

Заняття в музичній чи спортивній секції зараховуватимуться як уроки відповідного шкільного курсу.

Загалом, у 2019-2020 навчальному році в області функціонуватиме 617 закладів загальної середньої освіти всіх типів і форм власності (у тому числі 23 інтернатних заклади обласного підпорядкування), загальна кількість учнів в яких становитиме - 135 000 чоловік.
 

освіта, школи, нововведення,

За темою:

  • Міносвіти оприлюднило вартість навчання у вишах Полтави
  • Приладдя для полтавських шкіл коштуватиме бюджету майже два мільйони
  • Кременчужанка стала стипендіаткою Кабміну
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.