ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:40 29.05


Яким має бути пансіонат для людей похилого віку?


Довіряючи турботу про родича іншим людям, ми хочемо бути впевнені, що він буде у безпеці: 24/7 оточений пильним доглядом та завжди отримає необхідну медичну допомогу та психологічну підтримку. У цій невеликій статті ми розглянемо основні критерії, на які варто звернути увагу, коли обираєш надійний будинок для престарілих, який гарантує повну безпеку для ваших близьких. 

Критерії, яким повинен відповідати гарний пансіонат для людей похилого віку

 1. Кваліфікований персонал. Якщо це більш доступний заклад, у співробітників може бути невеликий досвід роботи, проте повинні бути усі відповідні сертифікати, дипломи та допуски;
 2. Цілодобовий догляд. Мають працювати медсестри, доглядальниці та кваліфікований лікар, який стежитиме за здоров'ям літніх людей і призначатиме їм індивідуальний курс лікування чи підтримки здоров'я.
 3. Продумана сфера дозвілля та соціальної активності людей, зокрема ігри, читання, концерти, танці, спілкування (одне з одним, а також із близькими та друзями), прогулянки на свіжому повітрі.
 4. Чистота. Приміщення мають бути свіжими, світлими, без сторонніх запахів. Плюсом будуть просторі кімнати з ортопедичними чи мединськими меблями. Для знезараження повітря в приміщеннях мають використовуватися бактерицидні лампи.
 5. Безпека. У кімнатах мають стояти стійкі меблі, зручні для людей з особливими потребами. По усій будівлі повинні бути встановлені пандуси, поручні, широкі дверні прорізи, а також інноваційні системи контролю доступу, відеонагляду та тривоги.
 6. Комфортне планування будівлі. Розміщення кімнат, їдальні, санвузлів та інших приміщень має бути зручним, зрозумілим та простим для орієнтування.
 7. Позитивні відгуки та рекомендації про заклад. Можна зайти відгуки в інтернеті чи, якщо можливо, поговорити з людьми, чиї родичі вже проживають у пансіонаті.

Вибір пансіонату — це дуже важливе рішення, тому не поспішайте. Ви можете не тільки ретельно вивчити доступні варіанти, а й персонально відвідати кілька закладів, поспілкуватись з персоналом та літніми людьми. Це допоможе зробити свій найкращий вибір. 

пансіонат, будинок престарілих

За темою:

 • Сервісний центр МВС обслуговує пенсіонерів
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.