ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:57 21.01


Якщо долар зростатиме до 30 гривень, полтавці не встигнуть його купити

Наша кореспондентка проаналізувала ситацію на ринку валюти міста: долари є, але не більше ніж на 3000 гривень на день. І з податками.

Станом на 21 січня в одному банку одна людина може придбати лише 100 "зелених" на добу. Якщо бути точнішим, сума покупки не має перевищувати 3000 гривень. Таке обмеження ввів Нацбанк своїм розпорядженням більше року тому, розповіли виданню Poltava365.com у відділеннях кількох банків Полтави.

Загалом американська валюта є у вільному доступі, ажіотажу на неї немає. Цифри продажу долара у Полтаві коливаються і становлять , наприклад, 27.24 гривні у "Промінвестбанку" і 26.7 гривні в "Ощадбанку".

Варто зазначити, що у касу доведеться сплатити за 100 у.о. суму, більшу на два відсотка - податок до Пенсійного фонду.

В одному із банківських відділень Полтави нашому кореспонденту прокоментували ситуацію на валютному ринку:

Навіть якщо долар таки зросте до 30 гривень, більшість наших громадян навряд чи встигне придбати великі суми по більш вигідному курсу – економічна криза дається взнаки.

Прогноз економістів: з початком лютого долар може коштувати 30 гривень, тому що з початку року гривня в цілому "впала" на три відсотка. За даними Нацбанку, девальвація національної валюти відбувається через спекуляції в обмінних пунктах.

Тим часом ціни на менш популярне євро коливаються від 28.9 до 29.8 гривень. Ці дані вірні станом на 21 січня.

Анна СОЛТОВСЬКА

валюта, ринок, доллар, курс, євро, долар, банк

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.