ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 06.09


Японець, який дев'ять років мандрує світом, завітав на Полтавщину

Японський мандрівник, який дев'ять років поспіль їздить світом без грошей, а харчується тим, що дадуть люди, вперше в житті завітав на Полтавщину.

Полтавець Ігор Ткачов на своїй сторінці в Facebook розповів про випадкову і цікаву зустріч на вулиці нашого міста. Він познайомився з 42-річним японцем Шоганом Камедою, який 9 років подорожує по світу: шість років — пішки і три роки — велосипедом.

Шоган родом із Кіото. Він пішки пройшов усю Малайзію, Таїланд, Камбоджу, В'єтнам. У Китаї йому подарували велосипед і мандрівник прискорився — проїхав Гонконг, Монголію, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Азербайджан, Грузію, Туреччину, Грецію, Албанію, Чорногорію, Хорватію, Сербію, Румунію.

Шоган за роки подорожей відвідав понад 60 країн світу. В Україні японець заїхав із Румунії, далі відвідав Львівську область, доїхав до Києва, а 5 вересня дістався до Полтави.

Сьогодні японець продовжить свій шлях — на Кременчук. В Україні надовго залишатися не хоче — боїться нашої зими, та й термін дії візи підходить до завершення.

туризм, Японія, мандри, Шоган Камеда

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.