ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 05.12


Святковий ярмарок у центрі Полтави триватиме цілий місяць

Протягом місяця в центрі Полтави діятиме Новорічний ярмарок, для якого встановлять спеціально виготовлені дерев'яні павільйони за майже двісті тисяч гривень.

Як ми повідомляли раніше, цього року міська влада вирішила оновити святкове оздоблення Театральної площі, де буде встановлена головна ялинка Полтави.

Одним із яскравих святкових заходів є організація в центрі міста Новорічного ярмарку, який буде проведений в новому форматі. Відповідне рішення сьогодні було ухвалено на засіданні міськвиконкому.

Особливістю Новорічного ярмарку є 10 дерев'яних торгових павільйонів, спеціально закуплених парком культури та відпочинку "Перемога". Ці дерев'яні будиночки для новорічної торгівлі будуть змонтовані вздовж вулиці Соборності на бруківці, у відповідності до затвердженої схеми.

Розпочатий 19 грудня на день Святого Миколая, він діятиме протягом новорічних та різдвяних свят і закінчиться Святом Сала на Водохрещу 19 січня. Такий формат проведення ярмарку надасть Полтаві різдвяного казкового вигляду, притаманного європейським містам, але з місцевим колоритом

– розповіла начальник адміністративного відділу Полтавського міськвиконкому Олена Регеда.

Відвідувачам Новорічного ярмарку запропонують ресторанні страви, кондитерські та кулінарні вироби, гарячі напої та сувенірну продукцію.

Ми цього року закупляємо уніфіковані торгівельні павільйони, щоб на майбутнє ярмарок мав певний естетичний вигляд. Впевнений, що це зробить свято більш яскравим

– пояснив виконувач обов'язків міського голови Олександр Шамота.

За словами Шамоти, на закупівлю вказаних будиночків було виділено 198 тисяч гривень.

Планується, що ярмарок запрацює з моменту відкриття головної міської ялинки на Театральній площі, яке має розпочатися о 17:00 19 грудня.

ярмарок, торгівля, святкування, гроші, влада, бюджет

За темою:

  • Відкриття будиночка святого Миколая - під питанням
  • Туристів запросили на "полтавський вікенд" на новорічні свята
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.