ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 01.02


Юлія Тимошенко завітала до Полтави на "Форум підприємців"

Візит лідерки "Батьківщини" та кандидата у Президенти України до Полтави особливо не афішували - кому треба було, той знав і прийшов 1 лютого до кінотеатру "Візорія" (колишій "Колос"), який належить депутату міськради від "Батьківщини" Андрію Соколову.

Зранку з’явилося повідомлення, що кінотеатр нібито замінували. Журналіст видання ЗМІСТ побував на місці проведення форуму, побачив, що там не було ні швидкої, ні поліції, тільки вибухотехнічна служба, працівники якої не змогли підтвердити мінування кінотеатру.

Послухати Тимошенко приїхали як партійці, так і ті, хто не визначився зі своїм політичним майбутнім. Серед них - чиновники, бізнесмени, активісти. 

Юлія Тимошенко вийшла на сцену і сіла до президії. Андрій Соколов привітав усіх присутніх і повідомив, що всі вони зібралися на "Форум підприємців", на якому Тимошенко, за словами Соколова, хоче обговорити нагальні проблеми бізнесу.

"Людина створена для щастя, як птах до польоту", – процитував видатного письменника-полтавця Володимира Короленка, партієць Соколов - у контексті розповіді про українську молодь, яка "хоче жити в розвинений країні, без тоталітарного керівництва".

"Полтавщина є важливим енергетичним сектором. Ми видобуваємо  вдвічі більше нафти й газу, ніж сусідня Польща", – зазначав представник "Топ Оіл Сервіс Компані" Андрій Співак.

Під час тригодинного форуму Тимошенко згадувала Петра Порошенка безліч разів: дорікала йому за медичну реформу, за бідність населення, за незавершену війну, за загравання на релігійному питанні. "Після того, що Петро Олексійович зробив із Томосом, він має на ньому одружитися", – резюмувала Тимошенко.

Вона наголосила, що завжди підтримуватиме мораторій на землю.

Наприкінці заходу був блок питань та відповідей. До Тимошенко зверталися зі своїми проблемами в основному аграрії, голови райрад. Усі вони жалілися на випадки рейдерства, недостатнє фінансування районних лікарень, надто дорогі комунальні послуги. Лідерка "Батьківщини" всіх уважно вислуховувала і паралельно давала доручення нардепу Руслану Богдану "тримати питання на контролі".

Наостанок Тимошенко порадила всім присутнім "триматися і не розслаблятися", наголосивши, що саме вона здатна змінити систему в країні. "Систему, в якій не буде місця Петру Порошенку", - резюмувала Юлія Володимирівна.

політика, зустріч, форум, вибори, Юлія Тимошенко, візит

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.