16:19 16.08

Юнацька збірна Полтавщини посіла друге місце на командному чемпіонаті країни з орієнтування

В Ужгородському районі (Закарпаття) відбувся командний чемпіонат України серед юнаків зі спортивного орієнтування бігом (у вікових номінаціях від 12 до 18 років), за підсумками якого збірна Полтавщини фінішувала на другому командному місці серед усіх областей країни.

Наші юнаки набрали 795 очок, кращий результат був лише у збірної Черкаської області (883 очка), на третьому місці — збірна Сумської області (770 очок).

В особистих номерах програми юні полтавці завоювали 9 медалей (по три золоті, срібні та бронзові). На довгій дистанції орієнтування золоту нагороду здобув Михайло Піддубний, срібну - Юрій Корнієнко (обидва - до 16 років); на середній дистанції орієнтування: золоту - Стефанія Трощак (до 12 років), срібну - Дар'я Андрусенко (до 14 років) і Михайло Піддубний (до 16 років), бронзову - Дмитро Штомпель (до 13 років); на короткій дистанції орієнтування: золоту - Юрій Корнієнко (до 16 років), бронзові - Альбіна Чечель (до 12 років) і Маргарита Теліпко (до 18 років).