17:00 25.05

Юнаки "Ворскли" програли матч чемпіонату області у Рокиті

24 травня у Рокиті господарі поля в рамках четвертого туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд вищої ліги перемогли юних ворсклян із великим рахунком.

Рокита — ДЮФШ Ворскла - 6:2 (Малик, Близнюк-пен., Манасян-2, Хрієнко, Щочка — Боженко, Зоря)

Лише перші 45 хвилин гості гідно протистояли більш досвідченим суперникам. На перерву команди пішли за рахунку 2:1 і обопільними шансами. А в другому таймі ворскляни не втримали тиску і пропустили ще чотири голи.

Турнірне становище команд:
1. Олімпія - 10 очок (після 4 матчів). 2. Колос (Лазірки) - 9 (3). 3. Динамо (Решетилівка) - 7 (5). 4. Рокита - 7 (3). 5. Інваспорт - 4 (5). 6. Лубни - 2 (4). 7. ДЮФШ Ворскла (Полтава) - 0 (4).

Найближчі матчі (27 травня): Динамо - Рокита, Лубни - Олімпія, Колос - Інваспорт.