09:15 03.10

Юний полтавець завоював "бронзу" чемпіонату країни з більярду серед дорослих

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з більярду у "Вільній піраміді" (64 учасника), головною сенсацією якого стала бронзова медаль 16-річного полтавця Іллі Непийпива.

У кваліфікації полтавець перемагав Ігоря Шаповала (Харків) - 5:0, Олексія Єфремова (Запоріжжя) - 5:4 та програв майстру спорту міжнародного класу Богдану Рибалку (Дніпро) - 3:5. Згодом і Непийпиво, і Рибалко вдвох стануть бронзовими призерами змагань. У вирішальному поєдинку плей-аут Ілля переміг Микиту Адамця (Дніпро) - 5:3 і вийшов до турнірної "олімпійки".

В 1/16 фіналу полтавець переміг Сергія Гольєва (Дніпро) - 6:5, в 1/8 фіналу - Богдана Шугалєя (Харків) - 6:5, у чвертьфіналі - Євгена Покуса (Харків) - 6:2. У півфіналі Ілля Непийпиво програв майбутньому чемпіону - Максиму Лавриненку (Запоріжжя) - 3:6, який у фіналі переміг свого земляка Дмитра Лебідя - 7:5.