10:41 28.07

Земляки були серед кращих на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Анжеліка Жужома, Артем Дуленко і Олег Коломієць у складі збірної України здобули призові місця на чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед юніорів та етапі Кубка Європи з гирьового спорту серед дорослих.

Про це повідомляє обласна рада. Турнір проходив з 20 по 24 липня 2017 року у місті Вексфорд (Ірландія). На чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед юніорів U-16/U-18 та етапі Кубка Європи з гирьового спорту серед дорослих була представлена і збірна України, у складі якої виступають спортсмени з Карлівського району.

Анжеліка Жужома виконала вправу ривок у ваговій категорії 58+ кг та здобула срібну нагороду. Артем Дуленко у ваговій категорії до 63 кг зайняв третє місце у двоборстві.

На етапі Кубка Європи з гирьового спорту серед дорослих Олег Коломієць у ваговій категорії до 85 кг здобув срібло в естафеті.